MW Computers

Orava Tenera-1; Tenera-1

Tento kvalitní produkt Orava Tenera-1; Tenera-1 od skvělé a známé značky Orava máte možnost koupit zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky od 568 Kč.
EAN: 8586016726551
Orava Tenera-1; Tenera-1
Ověřit dostupnost
Značka: Orava
568

Orava Tenera-1
Žehlička na úpravu vlasů Tenera-1 zaručí pevné vlasy a zdravě vypadající lesk při každé úpravě vlasů. Díky hladkým keramickým destičkám nejvyšší kvality budou vaše vlasy snadno klouzat po povrchu. Rovnoměrné rozložení teploty zaručí dokonale rovné vlasy. Tenera-1 je zahřátá okamžitě již do 15 vteřin a nastavit si teplotu si můžete nastavit od – 120 ° C (jemné vlasy) až do 230 ° C (těžko narovnatelné vlasy, kudrnaté, husté). Dostupná v elegantním bílém barevném provedení. Automatické vypnutí přístroje po 1 hodině. Vhodná pro všechny typy vlasů.

Rychlá úprava vlasů

Orava Tenera-1 je vybavena keramickými plotnami nové generace s hladkým, klouzavým povrchem, což usnadňuje úpravu a zabraňuje poškození vlasů i při častém používání. Po zapnutí se rychle ohřívá – již do 15 vteřin je připravena k použití. Ergonomicky sedne do ruky, snadno se obsluhuje a váží pouhých 300 g.

Teplota jaká vašim vlasům vyhovuje

Orava Tenera-1 respektuje individualitu každých vlasů, proto si na ní můžete podle potřeby nastavit teplotu nahřátí ploten od 120 do 230 stupňů Celsia.