MW Computers

Orava CL-10 C Vánoční světla ; CL-10 C

Akční výrobek Orava CL-10 C Vánoční světla ; CL-10 C od dodavatele s dobrým jménem Orava snadno můžete získat aktuálně za výhodné peníze. Zrovna teď v akci za 310 Kč.
EAN: 8586016721679
Orava CL-10 C Vánoční světla ; CL-10 C
Ověřit dostupnost
Značka: Orava
310

Rozzařte svůj domov vánočními světýlky CL-10 C
Čekání na Vánoce nemusí být nuda! Rozzařte si interiér u vás doma 10 LED vánočními koulemi v pestrých barvách. Multibarevný efekt vánočních LED světel Orava CL-10 C připomíná hravost, radost a fiestu – to, co by v našich životech nemělo chybět hlavně v těchto pohnutých časech. Takové výzdobě se potěší děti v jejich dětských pokojíčcích i lidé, kteří srší energií a optimismem. Světla fungují na 3 x AA baterie – ozdobit tak můžete poličku, dekoraci či stromeček, i když jsou umístěny daleko od elektrické zásuvky.

V nabídce naleznete také model s bílým světlem CL-10 W a model s hřejivě teplým bílým světlem Orava CL-10 WW.

Barevná LED světélka
Světýlka CL-10 C svítí více barvami (multicolor) a díky kulatému tvaru výrazně dozdobí každý kousek interiéru tou pravou vánoční atmosférou. Světelný řetěz má délku 2 m = 10 úsporných LED žárovek.

Orava CL-10 C jsou určeny pouze pro použití v interiéru! Nepoužívejte je na místech, kde by je mohl poškodit mráz či přílišná vlhkost.