MW Computers

Optoma ZH606e; E1P1A3MWE1Z3

Oblíbený a kvalitní výrobek Optoma ZH606e; E1P1A3MWE1Z3 od skvělého výrobce Optoma můžete sehnat na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu. Cena od 88 409 Kč. EAN: 5055387664067
Optoma ZH606e; E1P1A3MWE1Z3
Do obchodu »
Značka: Optoma
88 409
Popis produktu

Optoma ZH606e White
Kompaktní laserový projektor s vysokým jasem Optoma ZH606e DLP najde uplatnění především v zasedacích místnostech a učebnách, ale je vhodný i pro malé soukromé kinoprojekce. Tento model nabízí kromě výborné reprodukce barev a bohatého kontrastu také podporu 3D obsahu, HDR, 4K kompatibilitu a dlouhou životnost světelného zdroje. Projektor Optoma ZH606e DLP je navržen pro nepřetržitý bezúdržbový provoz a může být instalován prakticky v jakékoli orientaci.

 • DLP laserová technologie
 • Úžasná světelnost 6 300 ANSI lm
 • Detailní Full HD rozlišení (1080p)
 • Kompatibilní s 4K obsahem
 • Vysoký dynamický kontrast 300 000 : 1
 • Projekční vzdálenost 1,3-8 m
 • Projekce o velikosti až 300″ (diagonálně)
 • 1,6× zoom, 360° a portrétová projekce
 • Laserový světelný zdroj s životností až 30 000 hodin
 • 1× HDMI 2.0, 1× HDMI 1.4a, 1× VGA, 2× USB-A, 3,5mm jack
 • Ultimate Control – příkazy Crestron, Extron, AMX, PJ-Link a Telnet LAN
 • Podpora 3D obsahu
 • 2× 10W reproduktor
 • Dálkové ovládání

Laserová technologie Optoma DuraCore
Inovativní laserová technologie Optoma DuraCore kombinuje pokročilou technologii chlazení s laserovými diodami s dlouhou životností a inovativním designem, který je odolný proti pronikání prachu.

Optoma ZH606e DLP nabízí detailní Full HD rozlišení
Ostrý obraz plný dokonalých detailů obstará Optoma ZH606e DLP díky Full HD rozlišení. Během přehrávání filmů, seriálů anebo jiného obsahu navíc nedochází ke kompresi obrazu, takže kvalita zůstává nenarušena.

Kompatibilní s HDR
Projektor Optoma ZH606e DLP umožňuje přijímat a zobrazovat obsah ve formátu HDR. Díky tomu si užijete více detailů, lepší kontrast a kvalitnější textury. Objekty vypadají mnohem pevněji a realističtěji a dokonale vykreslené detaily vytvářejí větší pocit hloubky.

Vynikající kontrastní poměr
Ve srovnání s konkurenčnímu produkty projektor Optoma ZH606e DLP poskytuje jasnější podání bílé barvy a bohatou černou, díky čemuž je zajištěn vynikající kontrast a ostrost textu, což uvítáte především při obchodních prezentacích.

Technologie Amazing Colour
Projektor Optoma ZH606e DLP je navržen tak, aby poskytoval co nejvěrnější barevný výkon. Pokročilá technologie barevného zpracování a přednastavený režim sRGB umožňují uživatelům užít si dlouhotrvající, spolehlivé a přesné barvy – od živých, poutavých prezentací až po realisticky přesné obrazy.

Optoma ZH606e DLP s podporou 3D obsahu
Projektor Optoma ZH606e DLP dokáže zobrazit skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a rovněž jsou podporovány nejnovější generace herních konzolí.

Automatická a manuální korekce lichoběžníkové zkreslení
Pokud se projektor Optoma ZH606e DLP nachází mimo standardní projekční osu, můžete pomocí funkce Auto Keystone automaticky upravit lichoběžníkový efekt pro zarovnání obrazu. Automatická korekce lichoběžníkového zkreslení upravuje obraz pouze ve svislé rovině. Případně můžete manuálně upravit lichoběžníkové zkreslení ve vertikální i horizontální rovině, kdy každý roh obrázku můžete jednotlivě pokřivit a vytvořit tak dokonale narovnaný obraz.

Vzduchotěsný optický motor IP6X
Optoma ZH606e DLP vyniká odolností proti pronikání prachu, díky čemuž je umožněn jeho nepřetržitý provoz bez údržby i v náročných prostředích. Nezávisle testováno a certifikováno podle normy IEC 60529 s IP6X prachovou odolností.

Optoma ZH606e DLP umožní projekci na výšku
Otočením projektoru o 90 stupňů promítnete obraz na výšku. Tato poloha je ideální pro aplikace digitálního značení.

360° projekce
Snímky lze promítat v rozsahu 360° podél vodorovné osy projektoru.

Podpora příkazů pro ovládání projektoru na dálku
Projektor Optoma ZH606e DLP přichází s rozsáhlou sadou příkazů RS232, což usnadňuje správu pomocí jakéhokoli řídicího systému. Projektor Optoma ZH606e DLP je kompatibilní s protokoly AMX Dynamic Dynamic Discovery a PJLink. Nechybí ani podpora LAN Control, kdy pomocí kompatibilního softwaru RoomView® můžete zapínat / vypínat, sledovat, spravovat a ovládat až 250 projektorů současně z jakéhokoli počítače.

Zrcadlení obsahu z mobilních zařízení
Proměňte svůj projektor na inteligentní displej připojením smartphonu nebo tabletu s využitím technologie MHL. Díky tomu můžete pohodlně prohlížet prezentace a dokumenty, streamovat videa či sdílet fotografie z mobilního zařízení na velké obrazovce.

Optoma ZH606e DLP disponuje integrovanými reproduktory
Výkonné vestavěné 10W stereo reproduktory poskytují výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti pořizování dodatečného externího ozvučení.

Navržený pro nepřetržitý provoz 24/7
Laserový Full HD projektor Optoma ZH606e byl navržen tak, aby za standardních podmínek fungoval 24 hodin denně, což je vhodné pro aplikace, které vyžadují nepřetržitý provoz.

Funkce AV Mute
Díky této praktické funkci můžete v případě potřeby pozastavit projekci a přesunout pozornost publika jiným směrem.

Funkce automatického vypnutí
Aby nedocházelo k zbytečné spotřebě energie, je projektor Optoma ZH606e DLP vybaven funkcí automatického vypnutí, která se aktivuje po uplynutí nastavené doby nečinnosti.

Rychlé probuzení
Tato funkce umožňuje projektor okamžitě zapnout a pokračovat v projekci, pokud dojde k jeho náhodnému vypnutí.

Přímé zapnutí projektoru
Projektor Optoma ZH606e DLP se okamžitě spustí po zapojení ke zdroji napájení. Díky tomu je eliminovaná potřeba manuálního zapnutí projektoru pomocí dálkového ovladače nebo klávesnice, což je ideální pro použití v místnostech s hlavním vypínačem.