MW Computers

Optoma projektor W371 (DLP, FULL 3D, WXGA, 3 800 ANSI, HDMI, VGA, RS232, 10W speaker); E9PX7D701EZ3

Zcela unikátní produkt Optoma projektor W371 (DLP, FULL 3D, WXGA, 3 800 ANSI, HDMI, VGA, RS232, 10W speaker); E9PX7D701EZ3 od značky se skvělou pověstí Optoma jde pořídit momentálně v naši nabídce skutečně levně. Výhodně za skvělou cenu 11 663 Kč.
EAN: 5055387664814
Optoma projektor W371 (DLP
Ověřit dostupnost
Značka: Optoma
11 663

Projektor Optoma W371
Projektor Optoma W371 je projektorem ideálním pro projekci při různých pracovních či osobních setkáních nebo při výuce. Projektor se může pochlubit jasnou a živou prezentací s úžasnými barvami, dlouhou životností lampy, řadou úsporných funkcí, které se především odrazí na jeho nízkých provozních nákladech, a především také širokou paletou vstupů, díky kterým můžete k projektoru snadno připojit zařízení všech možných druhů (počítače, tablety, mobilní zařízení apod.)

  • rozlišení WXGA
  • integrovaný reproduktor 10 W
  • podpora 3D
  • DLP technologie
  • lehký a přenosný
    Ostrý a jasný obraz
    Díky rozlišení WXGA 1280 x 800, vysokému jasu 3 800 lm a kontrastu 25 000:1, můžete všechny projekce sledovat v té nejlepší možné kvalitě. Každý text, obrázek, graf i video budou ostré, přehledné a dokonale čitelné, takže se všichni zúčastnění mohou plně soustředit a být neustále v obraze.

Užijte si moderní 3D
Projektor dokáže zobrazit 3D obsah z téměř jakéhokoliv zdroje včetně 3D Blu-ray přehrávačů nebo posledních herních konzolí. Optoma jde v tomto s dobou a zákazníci jsou jedině rádi. Každý si raději koupí projektor, který podporuje moderní technologie.

Čistý a jasný zvuk
Kromě dokonale ostrého, jasného a dobře čitelného obrazu je samozřejmostí tohoto projektoru i jasný a čistý zvukový výkon, který je zajištěn vestavěným reproduktorem o výkonu 10 W. Ušetříte, protože nebudete muset dokupovat externí reproduktory, a uspoříte čas, který byste strávili instalací těchto reproduktorů.

K vašim službám 24/7
Projektor Optoma W371 byl stvořen k tomu, aby fungoval 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je perfektní do škol a všude tam, kde se projektor využívá skutečně často. Pokud je dlouho v nečinnosti, sám se automaticky vypne. Jakmile ho připojíte ke zdroji, dokáže se zase sám zapnout.
DLP technologie
Optoma W371 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.