MW Computers

Optoma EH330UST; E1P1A1GWE1Z1

Nejprodávanější produkt Optoma EH330UST; E1P1A1GWE1Z1 od výrobce se zárukou kvality Optoma můžete získat u nás teď výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 46 697 Kč. EAN: 5055387660663
Optoma EH330UST; E1P1A1GWE1Z1
Do obchodu »
Značka: Optoma
46 697
Popis produktu

Optoma EH330UST
Full HD projektor Optoma EH330UST zajistí velmi kvalitní projekci 100″ obrazu ze vzdáleností pouhých 0,45 m od stěny. Je perfektní pro živé sportovní přenosy, televizní pořady, filmy a hraní her s jasným, ostrým obrazem a vynikajícím barevným výkonem. Tento model je rovněž vybaven podporou 3D obsahu, integrovaným 16W reproduktorem, vestavěným prohlížečem dokumentů a širokými možnostmi konektivity.

  • DLP technologie
  • Úžasná světelnost (3600 ANSI lm)
  • Full HD rozlišení (1920 × 1080 px)
  • Dynamický kontrast 20 000 : 1
  • Korekce lichoběžníkového zkreslení
  • 2× HDMI, 1× VGA konektor, MHL, 2× USB
  • Lampa s výdrží až 10 000 hodin (ECO+)
  • Podpora 3D obsahu
  • Integrovaný 16W reproduktor
  • Dálkové ovládání

Vynikající kontrastní poměr
Ve srovnání s konkurenčnímu produkty projektory Optoma DLP poskytují jasnější podání bílé barvy a bohatou černou, díky čemuž je zajištěn vynikající kontrast a ostrost textu, což uvítáte především při obchodních prezentacích.

Projekce ve Full HD rozlišení
Vysoké rozlišení 1080p poskytuje ostrý a detailní Full HD obraz bez komprese či snížení kvality. Díky tomu je projektor Optoma EH330UST ideální pro sledování Blu-ray filmů, HD vysílání a hraní videoher.

Technologie Amazing Colour
Projektory Optoma jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejvěrnější barevný výkon. Pokročilá technologie barevného zpracování a přednastavený režim sRGB umožňují uživatelům užít si dlouhotrvající, spolehlivé a přesné barvy – od živých, poutavých prezentací až po realisticky přesné obrazy.

Podpora 3D obsahu
Projektor Optoma EH330UST dokáže zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a rovněž jsou podporovány nejnovější generace herních konzolí.

Vestavěný prohlížeč souborů
Díky zabudovanému prohlížeči kancelářských souborů můžete pohodlně zobrazovat vaše dokumenty, tabulky, prezentace nebo fotografie z externího USB disku bez nutnosti připojení projektoru k notebooku nebo PC. Podporovány jsou dokumenty Word, Excel, PowerPoint a soubory ve formátu PDF a JPEG.

Funkce LAN Control
Použitím kompatibilního programu RoomView můžete zapínat, vypínat, sledovat a ovládat až 250 projektorů najednou z kteréhokoliv počítače pomocí jednoduchého webového rozhraní.

Korekce lichoběžníkového zkreslení obrazu
Upravte lichoběžník ve vertikální a vodorovné rovině nebo individuálně korigujte každý roh tak, abyste vytvořili dokonale rovný obraz. Tato funkce je ideální pro nerovné stěny nebo při instalaci projektoru pod nestandardním úhlem.

Technologie MHL
Projektor Optoma EH330UST je vybaven technologií MHL, která umožní snadné zrcadlení obsahu displeje vašeho chytrého telefonu nebo tabletu na velké projekční ploše. Snadno tak můžete prohlížet prezentace, dokumenty, fotografie nebo streamovat videa přímo z vašeho mobilního zařízení bez nutnosti dalšího vybavení.

Úsporný režim ECO+
Technologie Eco+ spojuje vysoký kontrast, vylepšenou životnost lampy a řadu úsporných funkcí, které umožní využívat přednosti projektoru i při snížené spotřebě energie.

Integrovaný reproduktor
Výkonný vestavěný 16W reproduktor poskytuje výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti pořizování dodatečného externího ozvučení.

USB konektor
Pomocí USB-A konektoru můžete pohodlně napájet HDMI dongle jako je např. Google Chromecast, Amazon Fire Stick nebo Apple TV.

Navržený pro nepřetržitý provoz 24/7
Projektor Optoma EH330UST byl navržen tak, aby za standardních podmínek fungoval 24 hodin denně, což je vhodné pro aplikace, které vyžadují nepřetržitý provoz.

Funkce automatického vypnutí
Aby nedocházelo k zbytečné spotřebě energie, je projektor vybaven funkcí automatického vypnutí, která se aktivuje po uplynutí nastavené doby nečinnosti.

Rychlé probuzení
Tato funkce umožňuje projektor okamžité zapnout a pokračovat v projekci, pokud dojde k jeho náhodnému vypnutí.

Funkce Eco AV mute
Díky této funkci můžete v případě potřeby pozastavit projekci a přesunout pozornost publika jiným směrem. Tím efektivně snížíte spotřebu energie až o 70 % a rovněž prodloužíte životnost lampy.

Přímé zapnutí projektoru
Projektor Optoma EH330UST se okamžitě spustí po zapojení ke zdroji napájení. Díky tomu je eliminovaná potřeba manuálního zapnutí projektoru pomocí dálkového ovladače nebo klávesnice, což je ideální pro použití v místnostech s hlavním vypínačem.