MW Computers

Oki MC883dnv; 9006109

Zajímavý produkt Oki MC883dnv; 9006109 od přední značky OKI snadno můžete získat právě nyní se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 64 449 Kč.
EAN: 5031713072935
Oki MC883dnv; 9006109
Ověřit dostupnost
Značka: OKI
64 449

Vysoký výkon – Vysoké rychlosti tisku a efektivní spotřební materiál
Multifunkční tiskárna MC883, která byla zkonstruována pro výkon, poskytuje výjimečné barvy při působivých rychlostech zásluhou efektivních tonerů s mimořádně vysokou kapacitou, které minimalizují náklady a četnost zásahů uživatele.

Kvalitní kopírování – Rychlý a vysoce kvalitní výstup kopií
Výkonná multifunkční tiskárna MC883 kombinuje špičkovou a spolehlivou digitální tiskovou technologii LED s barevným skenerem LED s vysokým rozlišením, poskytujícím vysoké rychlosti skenování a mimořádnou kvalitu kopií. Funkce kompletování dokumentů automaticky třídí kopie vícestránkových dokumentů, čímž šetří čas.

Flexibilní funkce – Přizpůsobitelné rozhraní a dokonalá integrace pracovních postupů
Vylepšená multifunkční tiskárna MC883 je vybavena intuitivním, uživatelsky optimalizovaným displejem a technologií sXP (smart Extendable Platform) od společnosti OKI a pomáhá zefektivnit firemní procesy s velkými objemy dokumentů. Dokonalá integrace s řešeními od jiných dodavatelů, včetně správy, distribuce a digitalizace dokumentů, pomůže vyhovět současným i budoucím požadavkům na správu dokumentů.

Vylepšené funkce faxu – Faxy lze filtrovat a odesílat rychlostí Super G3
Sloučení více zařízení do jedné, vysoce výkonné multifunkční tiskárny MC883 přetváří schopnost faxování. Lze faxovat dokumenty přímo z počítače nebo do něj, přeposílat faxy do jiného zařízení, síťové složky či na e-mailovou adresu, ukládat a zobrazovat příchozí faxy a blokovat nevyžádané přenosy.