MW Computers

Niceboy Stabilizátor GYRO; Stabilizátor-Gyro

Ve slevě tento kousek Niceboy Stabilizátor GYRO; Stabilizátor-Gyro od společnosti s předním postavením na trhu Niceboy jednoduše naleznete nyní ve výhodné akci! Za bezkonkureční cenu 6 990 Kč.
EAN: 8594182422443
Niceboy Stabilizátor GYRO; Stabilizátor-Gyro
Ověřit dostupnost
Značka: Niceboy
6 990
Popis produktu

Niceboy GYRO je vynikající a inteligentní 3-osý gimbal – nabízející vše v jednom. Využívá vysoce výkonné střídavé motory s přesnou řídicí technikou a efektivně eliminuje chvění kamery při pohybu, čímž zajišťuje stabilní obraz.

Profesionální záběry:

Pořizujte dokonalé záběry bez třesu a chvění díky Niceboy GYRO. Tento stabilizátor se stará o stabilizaci obrazu během pořizování všech vašich záběrů. Dokonale eliminuje chvění a otřesy, ke kterým při natáčení běžně dochází. Výsledné záběry budou vyjímečné a profesionální.

Snadné ovládání:

Niceboy GYRO se velmi snadno používá. Tlačítko umožňuje snadné přepínání mezi jednotlivými režimy naklápění nebo s ním můžete jednoduše přepínat zapínání gimbalu. Gimbal také disponuje možností uzamknutí naklápění ve všech jeho osách. Gimbal využívá i kalibraci offline. Při venkovním využití funguje výborně a uspokojí rozmanité požadavky při natáčení. Pro snadnější pořizování vysoce kvalitních obrázků a videí umožňuje gimbal uživatelům větší kreativitu při pořizování záznamu a fotografování.
Všechny kamery Niceboy a další kamery v podobné velikosti jsou s gimbalem plně kompatibilní, což dokresluje celkovou univerzálnost tohoto stabilizátoru. POZOR! Není kompatibilní s GoPro Hero 5

Obsah balení:

1. stabilizátor – Niceboy GYRO
2. 4 ks nabíjecích baterií
3. nabíječka baterií
4. nabíjecí adaptér
5. micro USB kabel
6. manuál CZ+SK

Parametry:

Rozměry:d: 128 mm, š: 93,5 mm,v: 277mm
Hmotnost: 292g (bez baterií a kamery)
Typ baterie: LiPol baterie
Kapacita baterie: 1 pár 18350 nebo 18650 baterií (pozor ne dohromady) 8.4V
Provozní doba: cca 120min
Doba nabíjení: cca 30min