MW Computers

Niceboy HIVE Pins 3 ANC Powder Blue; hive-pins-anc-3-bl

Tento exkluzivní produkt Niceboy HIVE Pins 3 ANC Powder Blue; hive-pins-anc-3-bl od značky se zárukou kvality Niceboy je k sehnání momentálně v naši nabídce za báječnou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 214 Kč.
EAN: 8594182427721
Niceboy HIVE Pins 3 ANC Powder Blue; hive-pins-anc-3-bl
Ověřit dostupnost
Značka: Niceboy
1 214

Zvuk bez ruchů s ANC nebo zvuk okolí s Ambient módem? Jak si budete přát

Sluchátka mají tři režimy poslechu, mezi kterými si můžete vybírat podle toho, co zrovna potřebujete. Kromě standardního módu se skvělým zvukem ve všech frekvencích je tu režim s technologií Active Noise Cancellation, která potlačuje zvuky z okolí. Můžete se tak zcela ponořit do poslechu hudby či filmu, aniž by vás cokoliv zvenčí rušilo. S módem Ambient pak můžete pro zvýšení své bezpečnosti naopak zvuky z okolí přidat, což je ideální při běhání městem – uslyšíte jak svou hudbu, tak okolní provoz.

Stabilní přenos zvuku bez prodlevy i pro sledování filmů a hraní her

S pokročilým Bluetooth 5.3 se do sluchátek zvuk přenáší spolehlivě a bez prodlev. A co když chcete hrát hry nebo sledovat filmy a potřebujete, aby se zvuk přenášel stejně rychle jako obraz? Pro ně disponují sluchátka speciálním gaming módem pro ultrarychlý přenos zvuku bez zpoždění.

Extra funkce s mobilní aplikací

Chcete si nastavit zvuk podle svého gusta? S mobilní aplikací Niceboy ION je díky funkci ekvalizéru možné. A nejen to, s touto aplikací můžete vyhledat odložená sluchátka nebo zjistit, na kolik procent jsou sluchátka nabitá – uvidíte procenta pro každé sluchátko zvlášť.

Provedení i pro horší podmínky. Sluchátka mají stupeň krytí IPX4, takže jim nevadí ani déšť, ani pot.
Podpora hlasových asistentů. Sluchátka podporují ovládání pomocí hlasových asistentů Siri a Google Assistant.
Nabíjení přes USB-C. Sluchátka se nabíjejí pomocí rozšířeného USB-C kabelu, který je součástí balení.
Automatické párování. Stačí jednou sluchátka připojit k telefonu a příště se už k zařízení připojí automaticky.
Handsfree telefonní hovory. Díky integrovanému mikrofonu lze přes sluchátka vyřizovat telefonní hovory, aniž by bylo potřeba vytáhnout telefon.
Různé velikosti špuntů. V balení jsou tři velikosti nástavců do uší, které pak zajistí pohodlí každému uchu.

Rychlé nabití a skvělá celková výdrž až 40 hodin

Stačí dát sluchátka na 5 minut do sítě a máte hned 1,5 hodiny energie k dispozici. A když je nabijete úplně, budou mít 10 hodin pro poslech či telefonování. Na cestách pak využijete nabíjecí pouzdro, se kterým máte neuvěřitelných 30 hodin energie navíc.

Pohodlné dotykové ovládání přímo na sluchátkách

Přímo na sluchátkách můžete ovládat přepínání mezi skladbami – stačí lehký dotyk. Stejně tak lze jejich pomocí přijmout či zamítnout telefonní hovor. Není tak potřeba vytahovat telefon z kapsy.