MW Computers

Nedis WIFIWC10WT; WIFIWC10WT

Tento unikátní kousek Nedis WIFIWC10WT; WIFIWC10WT od známé kvalitní značky Nedis jednoduše můžete získat zde nyní trvale výhodně. Aktuálně za 799 Kč.
EAN: 5412810272839
Nedis WIFIWC10WT; WIFIWC10WT
Ověřit dostupnost
Značka: Nedis
799

Nedis WIFIWC10WT SmartLife nástěnný vypínač
Roztahujte a zatahujte elektrické záclony, rolety a žaluzie ze své smartphonu, tabletu nebo jakýchkoliv zařízení s funkcí hlasového ovládání domova, např. Amazon Alexa nebo Google Home. Tento Chytrý Ovladač Záclon lze rovněž nastavit tak, aby pracoval při zapnutí nebo vypnutí jiných produktů Nedis® SmartLife, záclony se tak mohou zatáhnout například při zapnutí světla.

Snadná instalace
Chytrý Ovladač Záclon se snadno nastavuje a připojuje se bezdrátově k Wi-Fi směrovači bez nutnosti používat samostatný adaptér.

Diskrétnost
Elegantní a snadno čistitelná skleněná přední část zapadne do Vašeho interiéru, a přesto je tato diskrétní jednotka dostatečně výkonná, aby dokázala poskytovat podporu systémům o výkonu až 300 W.

Nastavení harmonogramů a plánování
Aplikace, která je mozkem Chytrého Ovladače Záclon, umožňuje intuitivně nastavit časové harmonogramy záclon (ideální pro každodenní život a skvělá zabezpečovací funkce, když jste nějakou dobu mimo domov) a také spárovat zařízení s ostatními systémy a vytvořit tak vlastní propojený chytrý domácí systém.

Informace o zařízení Nedis® SmartLife
Objevte širokou a neustále se rozvíjející škálu produktů – například žárovky, spínače, zástrčky, senzory a kamery – které lze ovládat prostřednictvím intuitivní a jednoduché aplikace. Díky hlasovému ovládání, které je podporováno funkcí Amazon Alexa nebo Google Home, nepotřebujete nic jiného než svou stávající síť Wi-Fi – snadno si tak vytvoříte propojený chytrý domácí systém.

Ať již sháníte jednoduchou chytrou žárovku nebo zástrčku nebo chcete automatizovat celý dům, začněte objevovat, jak je v současné době chytrá technologie dostupná.

Vlastnosti

  • Umožňuje ovládání prostřednictvím dotykových tlačítek, dálkově a automaticky – vše máte pod kontrolou Vy
  • Integrace se službami Google Home a Amazon Alexa – což Vám přináší možnost hlasového ovládání
  • Snadné nastavení – připojení přímo k Wi-Fi směrovači
  • Lze ovládat pomocí časových harmonogramů nebo spárovat s ostatními připojenými spotřebiči – můžete tak povolit automatický provoz nebo ovládat několik spotřebičů najednou
  • Jemné orientační světlo – pomůže Vám najít vypínač ve tmě