MW Computers

MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G, RTX 4090, 24GB GDDR6X, 3xDP, 1xHDMI; RTX 4090 SUPRIM X 24G

Často hledaný kousek MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G, RTX 4090, 24GB GDDR6X, 3xDP, 1xHDMI; RTX 4090 SUPRIM X 24G od výrobce MSI jde pořídit v naší nabídce v akci! Výhodně za cenu 49 799 Kč.
EAN: 4711377019200
MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4090 SUPRIM X 24G
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
49 799

Společnost MSI přináší na trh svou verzi grafické karty GeForce RTX 4090, nesoucí označení SUPRIM X. Vystavěna na architektuře NVIDIA Ada Lovelace, GeForce RTX 4090 poskytuje extrémní výkon jak pro hraní, tak další graficky náročné aplikace. Přináší nejnovější generaci Ray Tracing a DLSS 3 pro co nejrealističtější a nejplynulejší zážitky. Karta poskytuje 24 GB GDDR6X paměti s rychlostí 21 Gb/s. SUPRIM X dále vylepšuje svůj design a přizpůsobuje ho novému chlazení TRI FROZR 3S.

Výhody MSI GeForce RTX 4090 SUPRIM X

  • Architektura NVIDIA Ada Lovelace
    1. generace Ray Tracing jader
  • 24 GB GDDR6X paměti
  • 384-bit sběrnice
  • ARGB osvětlení
  • NVIDIA DLSS3
  • Součástí držák karty

Chladná a tichá
TRI FROZR 3S chladící systém byl vytvořen pro účinnost a vylepšený odvod tepla. Očekávejte perfektní rovnováhu chladu a ticha pro více zábavy během nekonečného hraní. TORX FAN 5.0 ventilátory jsou vystavěny na spolupráci, s trojicemi čepelí spojených dohromady venkovním prstencem. Společně poskytují vysoký statický tlak i při nízkých otáčkách. Pasivní chladič odvádí teplo od GPU a pamětí do parní komory a pomocí teplovodivých trubek dále do žebření. Wave-curved 3.0 deflektory se také dočkaly vylepšení. Byla upravena velikost jejich hran v místech s menším prouděním vzduchu. ZERO FROZR technologie navíc zastaví ventilátory při nízké zátěži.

Dostatek ochrany pro každé dobrodružství
Výkonně nebo potichu – dvojitý BIOS vám dává možnost volby mezi plným výkonem Herního režimu nebo nízkou úrovní hluku Tichého režimu. Aby jste na vaší cestě za dobrodružstvím byli co nejvíce chráněni, jsou na desce zabudovány pojistky navíc, které poskytují další úroveň ochrany před poškozením elektrickým proudem.

Odolná
Solidní kvalita sestavení v klíčových místech je posílena pevným, kovovým páskem, který zabraňuje ohýbání. Součástí karty je navíc podpůrný držák, který můžete nainstalovat do vaší skříně pro přidanou bezpečnost.

MSI Center
Mějte plnou kontrolu nad vašimi MSI produkty pomocí exkluzivního softwaru MSI Center. Ten vám umožní sledování stavu produktů, upravovat jejich hodnoty v reálném čase a optimalizovat výkon pro vaše potřeby.

Ray Tracing
Dopřejte si požitek ze světla, jako v reálném světě s 3. generací RT jader, které jsou použity v RTX řadě 40. Prozkoumávejte neuvěřitelně detailní a realistické světy.

DLSS 3
Společnost NVIDIA přichází s novou verzí grafiky poháněné umělou inteligencí – DLSS3. Za použití 4. generace Tensor jader a akcelerátoru optického toku vytváří DLSS3 větší množství, vysoce kvalitních snímků, bez snížení kvality obrazu a zvýšení odezvy.