MW Computers

MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC, RTX 4060 Ti, 8GB GDDR6X; RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC

Tento diskontní výrobek MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC, RTX 4060 Ti, 8GB GDDR6X; RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC od dodavatele kvalitních produktů MSI máte možnost nakoupit momentálně na webu za super cenu! Stojí teď u nás 11 711 Kč.
EAN: 4711377102551
MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X 8G OC
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
11 711

Společnost MSI přináší na trh svou verzi grafické karty GeForce RTX 4060 Ti, nesoucí označení VENTUS 3X. Vystavěna na architektuře NVIDIA Ada Lovelace, GeForce RTX 4060 Ti poskytuje vysoký výkon jak pro hraní, tak další graficky náročné aplikace. Přináší nejnovější generaci Ray Tracing a DLSS 3 pro co nejrealističtější a nejplynulejší zážitky. Karta poskytuje 8 GB GDDR6 paměti s rychlostí 18 Gb/s. VENTUS 3X nabízí design, který znáte z předchozích generací, vylepšený pro dostatečné chlazení výkonu nové generace.

Výhody MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X OC

  • Architektura NVIDIA Ada Lovelace
  • 8 GB GDDR6 paměti
  • 128-bit sběrnice
  • NVIDIA DLSS3
  • OC verze

Chladná a tichá
Chlazení karty VENTUS 3X bylo vytvořeno pro účinnost a vylepšený odvod tepla. Očekávejte perfektní rovnováhu chladu a ticha pro více zábavy během nekonečného hraní. TORX FAN 4.0 ventilátory jsou vystavěny na spolupráci, s dvojicemi čepelí spojených dohromady venkovním prstencem. Společně poskytují vysoký statický tlak i při nízkých otáčkách. Pasivní chladič odvádí teplo od GPU a pamětí do poniklované měděné základny a pomocí teplovodivých trubek dále do žebření. Technologie ZERO FROZR zajišťuje vypnutí ventilátorů, při poklesu teploty pod určitou hladinu. Běžné pracovní a multimediální vytížení tak zvládne v naprostém tichu.

Dostatek ochrany pro každé dobrodružství
Aby jste na vaší cestě za dobrodružstvím byli co nejvíce chráněni, jsou na desce zabudovány pojistky navíc, které poskytují další úroveň ochrany před poškozením elektrickým proudem.

MSI Center
Mějte plnou kontrolu nad vašimi MSI produkty pomocí exkluzivního softwaru MSI Center. Ten vám umožní sledování stavu produktů, upravovat jejich hodnoty v reálném čase a optimalizovat výkon pro vaše potřeby.

Ray Tracing
Dopřejte si požitek ze světla, jako v reálném světě s 3. generací RT jader, které jsou použity v RTX řadě 40. Prozkoumávejte neuvěřitelně detailní a realistické světy.

DLSS 3
Společnost NVIDIA přichází s novou verzí grafiky poháněné umělou inteligencí – DLSS3. Za použití 4. generace Tensor jader a akcelerátoru optického toku vytváří DLSS3 větší množství, vysoce kvalitních snímků, bez snížení kvality obrazu a zvýšení odezvy.