MW Computers

MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 8G, RTX 4060 Ti, 8GB GDDR6; RTX 4060 Ti GAMING X 8G

Výjimečný produkt MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 8G, RTX 4060 Ti, 8GB GDDR6; RTX 4060 Ti GAMING X 8G od spolehlivého výrobce MSI snadno pořídíte na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Ceny od 12 276 Kč.
EAN: 4711377102544
MSI VGA NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 8G
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
12 276

Společnost MSI přináší na trh svou verzi grafické karty GeForce RTX 4060 Ti, nesoucí označení GAMING X. Vystavěna na architektuře NVIDIA Ada Lovelace, GeForce RTX 4060 Ti poskytuje vysoký výkon jak pro hraní, tak další graficky náročné aplikace. Přináší nejnovější generaci Ray Tracing a DLSS 3 pro co nejrealističtější a nejplynulejší zážitky. Karta poskytuje 8 GB GDDR6 paměti s rychlostí 18 Gb/s. GAMING X nabízí design, který znáte z předchozích generací, vylepšený a přizpůsobený pro nové chlazení TWIN FROZR 9.

Výhody MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X

  • Architektura NVIDIA Ada Lovelace
  • 8 GB GDDR6 paměti
  • 128-bit sběrnice
  • ARGB osvětlení
  • NVIDIA DLSS3
  • Součástí držák karty

Chladná a tichá
TWIN FROZR 9 chladící systém byl vytvořen pro účinnost a vylepšený odvod tepla. Skvěle chladí všechny kritické komponenty karty. TORX FAN 5.0 ventilátory jsou vystavěny na spolupráci, s trojicemi čepelí spojených dohromady venkovním prstencem. Společně poskytují vysoký statický tlak i při nízkých otáčkách. Pasivní chladič odvádí teplo od GPU a pamětí do poniklované měděné základny a pomocí teplovodivých trubek dále do žebření. Wave-curved 2.0 deflektory se také dočkaly vylepšení. Pomáhají proto ještě efektivněji dosáhnout optimální rovnováhy mezi chlazením a tichým chodem.

MSI Center
Mějte plnou kontrolu nad vašimi MSI produkty pomocí exkluzivního softwaru MSI Center. Ten vám umožní sledování stavu produktů, upravovat jejich hodnoty v reálném čase a optimalizovat výkon pro vaše potřeby.

Ray Tracing
Dopřejte si požitek ze světla, jako v reálném světě s 3. generací RT jader, které jsou použity v RTX řadě 40. Prozkoumávejte neuvěřitelně detailní a realistické světy.

DLSS 3
Společnost NVIDIA přichází s novou verzí grafiky poháněné umělou inteligencí – DLSS3. Za použití 4. generace Tensor jader a akcelerátoru optického toku vytváří DLSS3 větší množství, vysoce kvalitních snímků, bez snížení kvality obrazu a zvýšení odezvy.