MW Computers

MSI Summit E14FlipEvo A12MT-076CZ, černá; Summit E14FlipEvo A12MT-076CZ

Žádaný výrobek MSI Summit E14FlipEvo A12MT-076CZ, černá; Summit E14FlipEvo A12MT-076CZ od výrobce MSI najdete ještě dnes za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za 31 286 Kč.
EAN: 4719072950491
MSI Summit E14FlipEvo A12MT-076CZ
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
31 286
Popis produktu

Konvertibilní notebook MSI Summit E14 Flip Evo A12MT
Notebooky MSI řady Summit jsou přímo stvořené pro profesionály na cestách. Summit E14 Flip Evo představuje velmi kompaktní a snadno přenosný konvertibilní notebook. Je výkonný, produktivní, spolehlivý, zabezpečený a má reprezentativní vzhled. Ať vezmete Summit E14 Flip Evo kamkoli, vždy bude poutat pozornost a vy si kdekoli vychutnáte výkon a funkce, které každý den potřebujete.

Hlavní přednosti:

  • Odpovídá specifikaci platformy Intel Evo.
  • S flexibilitou konvertibilní konstrukce ho můžete používat mnoha způsoby.
  • Odolné tělo, váha přibližně 1.6 kg a profil jen 17.9 mm = ideální parametry na cesty.
  • Perfektní notebook pro produktivní práci a vaše podnikání.
  • Dotykový displej a IPS level panel.
  • Podpora pera MSI Pen.
  • Úsporný a výkonný procesor Intel Core 12. generace.
  • Moderní rozhraní Thunderbolt 4.
  • Baterie s vysokou kapacitou 72Wh.
  • Odolnost dle vybraných armádních testů MIL-STD-810G.

Displej se „Zlatým řezem“
Řada Summit využívá displej s poměrem stran 16:10, který využívá poměr stran zlatého řezu: 1,618, a je navržen tak, aby uživatelé měli co nejpohodlnější vizuální zážitek při dlouhodobém používání. Disponuje QHD+ displejem a je kompatibilní s dotykovým perem MSI Pen. Tato kombinace vytváří kompaktní a estetický design notebooku, který se hodí pro jakékoli náročné pracovní účely.

Optimální mobilita. Bez kompromisů.
Summit E14 Flip Evo nabízí delší výdrž baterie, která vám pomůže přečkat i ty nejnáročnější pracovní dny a displej s možností překlopení o 360 stupňů, což vám usnadní práci. Díky baterii s dlouhou výdrží a technologii rychlého nabíjení budete produktivnější a Summit E14 vás v tom jen podpoří! Všestrannost notebooku Summit E14 Flip Evo vám umožní zůstat produktivní, ať jste kdekoli.

Mimořádný zážitek z bezdrátového připojení
Nejnovější Wi-Fi 6E poskytuje obrovskou rychlost a zároveň zachovává stabilní a plynulé připojení k síti, i když je připojeno více zařízení.

Podpora úložiště PCIe Gen 4
PCIe 4.0 efektivně zvyšuje každodenní pracovní postupy a má lepší spolehlivost signálu, integraci a připojení pro lepší výkon.

MSI Center Pro
Funkce MSI Smart Auto dokáže aktivně rozpoznat jestli hrajete hry nebo pracujete a podle toho umí vybrat správný napájecí profil – od toho pro nejvyšší výkon až po profil s maximální úsporností baterie. Váš notebook MSI tak bude automaticky dělat to, co uživatelé skutečně potřebují.