MW Computers

MSI monitor PRO MP243W, 24″/1920 x 1080 FHD/IPS/5ms/1000:1/250cd / m2 /HDMI/DP/bílý; PRO MP243W

Hodně prodávaný produkt MSI monitor PRO MP243W, 24"/1920 x 1080 FHD/IPS/5ms/1000:1/250cd / m2 /HDMI/DP/bílý; PRO MP243W od skvělé a známé značky MSI jednoduše pořídíte v naší online nabídce za nejnižší cenu. Nyní získáte od 2 843 Kč.
EAN: 4719072963453
MSI monitor PRO MP243W
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
2 843

Profesionální monitor MSI PRO MP243W oceníte jak pro práci, tak pro studium. Jste nuceni trávít u počítače dlouhé hodiny? Pak si určitě zasloužíte pořídit monitor, který je šetrný k očím, dá se ergonomicky nastavit, nabídne vestavěné reproduktory a bohaté možnosti připojení.

  • vestavěné reproduktory
  • Flicker-free a Low Blue Light
  • FHD rozlišení
  • možnost náklonu a natáčení
  • široký pozorovací úhel
  • konektory HDMI a DP
  • antireflexní povrch

Technologie IPS pro živější barvy
Monitor s IPS displejem využívá pokročilou technologii, která oživuje barvy a přináší široké pozorovací úhly. Oproti klasickým TN panelům poskytují IPS displeje pozoruhodně ostrý obraz s živými barvami. IPS displeje jsou proto vhodné pro prezentaci a úpravu fotografií či filmů, případně pro práci v profesionálních aplikacích.

Unavené oči jsou minulostí
Technologií Flicker-Free v dnešní době disponuje spousta dobrých monitorů. Zamezuje škodlivému blikání, kvůli němuž jsou pak oči unavené. Také princip Low Blue Light snižuje únavu zraku. Jedná se o eliminaci modrého světla. Monitor jednoduše pečuje o váš zrak v každém ohledu.

Užijte si domácí kino
Monitor je jako dělaný pro multimediální využití. Kromě špičkového obrazu totiž nabídne i velmi kvalitní zvuk, který umocní váš audiovizuální zážitek. Monitor je vybaven dvěma kvalitními reproduktory pro sledování filmu, poslech kvalitní hudby i účast na online výuce.

Dokonale ergonomický
Trávíte-li u monitoru dlouhé hodiny, je důležité si ho správně nastavit. U monitoru MSI PRO MP243 je to perfektně možné, protože se dá přizpůsobit jeho výška, otočení, nahnutí i sklon. Pozorovací úhly IPS panelu jsou přitom vynikající, barvy uvidíte jasně z každého pohledu.

MSI Display Kit pro nastavení monitoru
MSI poskytuje k monitoru také software MSI Display Kit. Pomocí toho si můžete nastavit třeba zobrazovací mód pro hru nebo sledování filmu. Umožňuje nastavit také barvu podsvícení, rozdělení monitoru na dvě poloviny nebo řadu dalších parametrů. Svůj monitor si prostě přizpůsobíte.