MW Computers

MSI MAG CH130I Fabric, světle šedá; 9S6-B0Y30S-010

Vynikající produkt MSI MAG CH130I Fabric, světle šedá; 9S6-B0Y30S-010 od kvalitního výrobce MSI můžete koupit nyní za výhodné peníze. Nyní pořídíte od 9 138 Kč.
EAN: 4719072833305
MSI MAG CH130I Fabric
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
9 138

MSI MAG CH130I Fabric
Dokonalá podpora a pohodlí. Rozjeďte to se židlí Židle MAG CH130I, která byla inspirována sedadly závodních automobilů. Tlak těla je snižován ergonomicky tvarovaným obrysem, přičemž zadní linie plně odpovídá páteři a hlavě. Ocelový materiál je stabilní a odolný, rozšířené a prohloubené sedlo poskytuje úplnější pokrytí. Díky měkké a prodyšné tkanině si MAG CH130 I FABRIC zamilujete hned, když si na něj sednete.

Od hlavy až k patě
Konstrukce této židle je promyšlená do posledního detailu. Je přizpůsobena křivkám páteře a dodá vašim zádům podporu pro dlouhé herní hodiny. Mírný náklon v horní části nabízí efektivnější podporu vaší hlavy. Pro ještě lepší pohodlí a oporu je u ramene přidán zakřivený úhel, přičemž sedadlo má prodlouženou hloubku 57 cm.

Dokonalé provedení
Výrobce sáhl jen po prověřených a kvalitních materiálech. Prodyšná látka je měkká na dotek, prodyšná a velmi odolná. Sedák je pak vybaven pěnou s vysokou hustotou pro skvělou stabilitu a pohodlí. Zároveň zde není opomenuta ani dostatečná odolnost, rám je proto vyroben z vysoce tvrdé oceli.

Přizpůsobí se vám
Jste unaveni z celodenní práce nebo hraní? Pohovte si. U židle MAG CH130I můžete sklopit opěradlo až o 150 stupňů s přidaným maximálním náklonem 15 stupňů. Zvýšenou bezpečnost poskytují písty s plynovým zvedáním třídy 4, zatímco ultimátní pohodlí poskytují nastavitelná opěrka hlavy a bederní polštář. 60 mm kolečka jsou odolná proti poškrábání a jednodílný hvězdicový ocelový podstavec má nosnost až 150 kg.

Technické parametry

  • Polštářek pod hlavu: Ano
  • Bederní opěrka: Ano
  • Naklopení opěradla: Ano
  • Potah: látka
  • Rám: kovový
  • Nastavitelná výška opěrek [mm]: 70
  • Nastavitelná výška sedáku [mm]: 80
  • Nosnost [kg]: 150