MW Computers

Microsoft Xbox One Wireless Controller Black + Wireless Adapter for Windows 10 (XSX); 1VA-00002

Super produkt Microsoft Xbox One Wireless Controller Black + Wireless Adapter for Windows 10 (XSX); 1VA-00002 od společnosti s předním postavením na trhu Microsoft pohodlně nakoupíte zde teď trvale výhodně! Právě nyní za 1 441 Kč.
EAN: 889842657586
Microsoft Xbox One Wireless Controller Black + Wireless Adapter for Windows 10 (XSX); 1VA-00002
Ověřit dostupnost
Značka: Microsoft
1 441

Vyzkoušejte si bezdrátový ovladač pro Xbox s modernizovaným designem, tvarovaným povrchem a vyladěnou geometrií pro větší pohodlí při hraní. Udržte cíl v hledáčku díky hybridnímu směrovému ovladači a texturovanému povrchu na spouštích, tlačítkách a zadním krytu. S přiloženým bezdrátovým adaptérem pro Xbox můžete připojit až 8 bezdrátových ovladačů pro Xbox najednou a hrát hry bezdrátově a společně na PC s Windows 10.

Miřte přesně
Nový bezdrátový ovladač pro Xbox přináší větší pohodlí a lepší pocit z hraní díky texturovanému úchopu na spouštích, tlačítkách a zadním krytu.

Tlačítko Sdílet
Zachytávejte a sdílejte obsah s lehkostí pomocí tlačítka Sdílet.

Připojení: Připojte se ke konzolím Xbox pomocí Xbox Wireless. K počítačům a tabletům se systémem Windows 10 a zařízením se systémem Android se můžete připojit bezdrátově pomocí funkce Bluetooth nebo pomocí bezdrátového adaptéru Xbox pro Windows 10. Některé funkce nejsou podporovány.
Kompatibilita: Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10 a Android.