MW Computers

Lucky Reptile Insect Tarrium 5l 15x15x25 cm, obsah 5l; FP-69131

Tento unikátní produkt Lucky Reptile Insect Tarrium 5l 15x15x25 cm, obsah 5l; FP-69131 od známého předního výrobce Lucky Reptile můžete nakoupit na našich stránkách opravdu výhodně. Aktuálně výhodně za 918 Kč.
EAN: 4040483691315
Lucky Reptile Insect Tarrium 5l 15x15x25 cm

Plastové insektárium s vestavěným denním i nočním LED osvětlením je ideální pro děti, nebo jako doplněk na pracovní stůl – kousek živé přírody. InsectTarrium je určeno převážně pro nejrůznější druhy bezobratlých, jako jsou strašilky, pakobylky, lupenitky, kudlanky, ale také stonožky a mnohonožky, různé druhy brouků či menších pavouků. Je vhodné i pro akvaticky žijící druhy.

Děti (ale vlastně i dospělí) mohou insektárium používat při objevných toulkách přírodou a umístit v něm chycené bezobratlé, které po krátkém pozorování vypustí zpět do přírody. Nebo se InsectTarrium od Lucky Reptile stane součástí bytu, kdy do něj umístíme exotické druhy hmyzu nebo třeba barevné šneky.

InsectTarrium je vyrobeno z robustního PET plastu. Šroubovací kryt je vybaven větrací mřížkou, otvorem pro krmení a vestavěným LED osvětlením. Senzor automaticky přepne z denního na noční osvětlení, jakmile se setmí.

InsectTarrium je dodáváno nevybavené. Fotografie na obalu je pouze ilustrativní, protože různé druhy bezobratlých potřebují vytvořit různé životní prostředí a je tedy pouze na majiteli, jak své insektárium zařídí.

Přáli byste si již vybavené insektárium pro určitý druh bezobratlých (např. pro obyvatele pouště či tropického deštného pralesa), které můžete ihned položit na stůl a vpustit do něj nové obyvatele? Prosíme, kontaktujte nás.