MW Computers

Logitech Signature M650 L Wireless Mouse for Business – OFF-WHITE – EMEA; 910-006349

Kvalitní a levný produkt Logitech Signature M650 L Wireless Mouse for Business - OFF-WHITE - EMEA; 910-006349 pocházející od značky Logitech máte možnost získat zde teď právě za skvělou cenu! Výhodně za cenu 896 Kč.
EAN: 5099206097285
Logitech Signature M650 L Wireless Mouse for Business - OFF-WHITE - EMEA; 910-006349
Ověřit dostupnost
Značka: Logitech
896

Logitech Signature M650 L Wireless Mouse for Business

Bezdrátová myš Logitech M650 L se řádně postará o vaše pohodlí. Bezproblémové bezdrátové připojení, tiché klikání či přizpůsobitelná boční tlačítka vám zajistí optimální podmínky pro komfortní práci po celé hodiny. Ergonomické provedení myši s profilovaným tvarem krásně zapadne do každé dlaně, kde k dobrému držení přispějí i pogumované boční úchyty.

  • Padne do ruky: ergonomický tvar, měkká oblast pro palec a pogumované boční úchyty
  • Bezdrátové připojení skrze Bluetooth nebo miniaturním přijímačem USB
  • Pokročilé rozlišení 4 000 DPI
  • Inovativní kolečko je přesné a rychle roluje dlouhé stránky
  • Tichá tlačítka pro více soustředění
  • Možnost přiřadit k bočním tlačítkům oblíbené zkratky uživatelů

PLYNULÉ A PŘESNÉ SNÍMÁNÍ
Logitech M650 L Left disponuje optickým snímačem s pokročilým rozlišením 4 000 DPI. Můžete se tak spolehnout na přesný a plynulý pohyb myši po jakémkoliv povrchu.

POHODLNÁ, PROFILOVANÁ MYŠ
Pomocí kouzelného kolečka SmartWheel budete jednoduše rolovat rozsáhlými dokumenty. Kolečko však lze přepnout i do režimu, kdy se kolečkem budete pohybovat maximálně citlivě po jednotlivých řádcích.

LOGITECH M650 L LEFT PŘIPOJÍTE DVĚMA ZPŮSOBY
Tato myš vám dává na výběr. Ke svému počítači nebo jinému zařízení ji můžete připojit prostřednictvím Bluetooth Low Energy nebo přijímače Logi Bolt USB. Rázem tak získáte variabilní připojení s dosahem až 10 metrů. Logitech M650 L Left je kompatibilní s více platformami – Windows, macOS, Linux, iPadOS, Android a disponuje také certifikátem „Kompatibilní s Chromebookem“.

SKVĚLÁ VÝDRŽ BATERIE
Dosáhněte delších intervalů mezi výměnami baterie díky energeticky efektivní konstrukci. O napájení bezdrátové myši Logitech M650 Left se stará jedna AA baterie, která díky zabudovanému úspornému režimu zajistí provoz myši až na 24 měsíců. V Bluetooth režimu pak myš funguje celých 20 měsíců.

MÉNĚ HLUKU, VÍCE SOUSTŘEDĚNÍ
Díky exkluzivní technologii SilentTouch, která snižuje hluk o více než 90 %, si můžete dopřát lepší a tišší prostředí, což ocení i vaši kolegové. V aplikaci Logitech Options+ si přizpůsobíte boční tlačítka myši Logitech M650 L Left vašim potřebám.

LOGITECH M650 L LEFT JE VYROBENA Z RECYKLOVANÝCH PLASTŮ
Plastové díly myši Logitech M650 L Left jsou vyrobeny z recyklátu, a to za účelem sekundárního využití plastů starších produktů spotřební elektroniky na konci životnosti a snížení uhlíkové stopy společnosti Logitech.