MW Computers

Logitech Rally montážní sada pro systém Rally ; 939-001644

Zlevněný výrobek Logitech Rally montážní sada pro systém Rally ; 939-001644 od dodavatele kvalitních produktů Logitech je k dostání momentálně v naši nabídce za akční cenu! Akční ceny od 5 999 Kč.
EAN: 097855142979
Logitech Rally montážní sada pro systém Rally ; 939-001644
Ověřit dostupnost
Značka: Logitech
5 999
Popis produktu

ELEGANTNÍ, BEZPEČNÝ A FLEXIBILNÍ SYSTÉM UPEVNĚNÍ
Proveďte úhlednou instalaci jednotlivých součástí systému Rally pomocí přiložených držáků a upevňovacího materiálu. Držák kamery zajistí bezpečné, stabilní upevnění na stěnu nad nebo pod obrazovku, nebo jej lze po obrácení upevnit těsně u stropu. Reproduktory můžete upevnit přímo na stěnu pomocí nenápadných držáků. Rozbočovače umístěte na stěnu nebo pod stůl s odvětrávacími držáky, a poté připojení zajistěte pomocí fixačních držáků kabelu pro dosažení profesionálního vzhledu.

OBOUSTRANNÝ DRŽÁK KAMERY
Držák kamery umožňuje kameru flexibilně upevnit na stěnu přímo nad nebo pod obrazovku pro zajištění přirozeného zorného úhlu a očního kontaktu se vzdálenými účastníky. Ve větších konferenčních prostorech lze držák obrátit a umístit kameru poblíž stropu pro širší záběr. Šroub pro stativ a tříbodový systém kolíků zajišťuje stabilitu a pomáhá kameru udržet v klidu, když se objektiv pohybuje.

NENÁPADNÉ DRŽÁKY REPRODUKTORU
Každý díl montážní sady Rally je speciálně navržen pro součást systému, pro kterou je určen. Oba držáky, které slouží k upevnění reproduktorů Rally po obou stranách obrazovky, vytvářejí elegantní „plovoucí“ dojem a zároveň reproduktorům samotným umožňují plně rozvinout jejich akustický potenciál. Výsledek: realistický zvuk konverzace pomáhá lidi sbližovat, jakkoli technologie, která ji umožňuje, splývá s pozadím a neruší.

ODVĚTRÁVACÍ DRŽÁKY PRO OBRAZOVÝ ROZBOČOVAČ A STOLNÍ ROZBOČOVAČ
Dva odvětrávací držáky rozbočovače umožňují různé varianty upevnění pro umístění obrazového rozbočovače a stolního rozbočovače na stěnu nebo pod stůl. Držáky byly navrženy s vyvýšenými distančními prvky pro zajištění řádné cirkulace vzduchu a tím spolehlivého chlazení.

FIXAČNÍ DRŽÁKY KABELU
Ochrana před nechtěným odpojením a souvisejícími potížemi, která zároveň udržuje kabeláž úhlednou a uspořádanou. Jednotlivé dvoudílné držáky se upevní poblíž obrazového rozbočovače a stolního rozbočovače a udržují kabely napájení, audia/videa a dat řádně připojené.