MW Computers

Logitech Rally MIC POD White; 952-000038

Hodně oblíbený kousek Logitech Rally MIC POD White; 952-000038 od výrobce se zárukou kvality Logitech jde sehnat u nás právě skutečně levně. Nyní můžete mít za 8 836 Kč.
EAN: 097855166098
Logitech Rally MIC POD White; 952-000038
Ověřit dostupnost
Značka: Logitech
8 836

Logitech Rally MIC POD White
Tyto stolní mikrofony, pyšnící se elegantním, nenápadným vzhledem a prvotřídními materiály, reprodukují čistý, přirozený zvuk konverzací. Mikrofony jsou vybaveny více prvky formování paprsku s cílem snímat mluvené slovo, ne rušení. Do větších místností implementujte další stolní mikrofony pro rozšíření pole formování paprsku po celé místnosti.

Každý hlas uslyšíte čistě

Zatímco obyčejné mikrofony zachytí jakýkoli zvuk, tyto stolní mikrofony rozpoznají mluvené slovo. Díky technologiím RightSound™, které umožňují automatické vyrovnávání hlasů, potlačují šum a ruší ozvěnu, budou konverzace znít pozoruhodně živě a přirozeně.

Zjednodušená kabeláž

Stolní mikrofony lze zapojit do řetězce a zajistit tak plné pokrytí v místnostech s dlouhými stoly. Pro použití se stoly ve tvaru U nebo jednolité trasování kabeláže průchodkami disponuje doplňkový rozbočovač stolních mikrofonů Rally třemi připojeními pro optimální umístění mikrofonů a přesunutí ovládání ztlumení účastníkům snadno na dosah.

Elegantní design

Díky spojení pokročilé technologie a robustní kvality zpracování poskytují stolní mikrofony Rally pozoruhodný dosah a vynikající citlivost. Pečlivě vybrané materiály odolávají otiskům prstů a skvrnám, zatímco barevně rozlišená ikona LED poskytuje jasnou vizuální informaci o stavu ztlumení.

Možnost upevnění na strop nebo stůl

Pozvedněte vzhled konferenčních místností na novou úroveň pomocí držáku stolních mikrofonů. Kompaktní provedení a důmyslné designové prvky umožní upevnit stolní mikrofony na stůl i ke stropu a skryjí kabeláž pro dosažení úhledného vzhledu.