MW Computers

Logitech Gaming Mouse G203 LIGHTSYNC 2nd Gen, EMEA, USB, lilac; 910-005853

Velmi žádaný kousek Logitech Gaming Mouse G203 LIGHTSYNC 2nd Gen, EMEA, USB, lilac; 910-005853 od společnosti s dlouholetou tradicí Logitech pohodlně získáte právě teď v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Výhodně teď u nás za 840 Kč.
EAN: 5099206089815
Logitech Gaming Mouse G203 LIGHTSYNC 2nd Gen
Ověřit dostupnost
Značka: Logitech
840

Stvořená pro hráče
Přesunutí řady příkazů z klávesnice na herní myš dramaticky vylepšuje vaši herní účinnost, a to je jeden z důvodů, proč herní myš Logitech G203 disponuje 6 programovatelnými tlačítky. Primární levé a pravé tlačítko v sobě ukrývají unikátní technologii, která díky napětí nastaveného železnou pružinou dodává precizní nastavení klik po kliku.

Zaujme na první pohled
Na první pohled se vám bude zdát jako obyčejná kancelářská myš, ale svou výbavou, mnoha funkcemi, mimořádně závratnou rychlostí a naprosto špičkovým designovým zpracováním, vás tato herní myš Logitech G203 dostane! S jistotou také oceníte, že všechna vaše nastavení vám zůstanou vždy po ruce, a to i když budete s myší cestovat – vše díky integrované paměti myši.

Posvítí vám na cestě k vítězství
Za zmínku stojí také designové RGB podsvícení LIGHTSYNC, které této herní myši dodá ten správný šmrnc. Vybrat si můžete z téměř nekonečného spektra barev, z režimu s duhovým typem podsvícení anebo si můžete podsvícení přizpůsobit sami pomocí softwaru Logitech Gaming Software.

Precizní jako nikdy dříve
Myš je vybavena precizním optickým senzorem Gaming Grade, citlivostí 200 až 8 000 DPI s frekvencí odezvy 1 ms pro přesný a rychlý tracking – všechny tyto parametry a ukazatele činí z myši dokonalý nástroj pro přesné sledování nepřátel, kdy víte, že každý pohyb má význam a váš cíl bude vždy zaměřen rychle a přesně.