MW Computers

Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel; 945-000009

Často hledaný výrobek Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel; 945-000009 od spolehlivého výrobce Logitech naleznete tady a teď právě za výhodnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 2 397 Kč. EAN: 5099206069831
Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel; 945-000009
Do obchodu »
Značka: Logitech
2 397
Popis produktu

LETECKÝ KOMBINOVANÝ PANEL – PROFESIONÁLNÍ SIMULAČNÍ OVLADAČ AUTOPILOTA

LEŤTE NA AUTOPILOTA V REÁLNÉM ČASE
Na palubě vás vítá displej LED tohoto plnohodnotného autopilota, který funguje v reálném čase s většinou leteckého simulačního softwaru. Neztrácejte čas s titěrnými ovládacími prvky na obrazovce – panel je připraven k instalaci do systému beranů Logitech G Flight Yoke System nebo vlastní sestavy kokpitu. Pro rychlejší výběr je panel vybaven integrovaným otočným voličem pro nastavení frekvence. Doplňkové funkce umožňují snadné nastavení plynu, klapek a náklonu výškovky vašeho letounu.

PŘIPRAVENO PRO MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR
Vzneste se k obloze a vychutnejte si radost z létání na maximum v nové generaci Microsoft Flight Simulatoru s leteckým vybavením Logitech G. Cestujte po celém světě s úžasnými detaily s více než 37 tisíci letišti, 2 miliony měst, 1,5 miliardami budov, skutečnými horami, silnicemi, stromy, řekami, zvířaty, provozem a dalšími. Otestujte si své pilotážní dovednosti v náročných podmínkách, jako jsou noční létání, simulace povětrnostních vlivů v reálném čase, a realistické počasí v dynamickém a živém světě.

Váš panel je kompatibilní se systémy Windows® 7, 8.1 a 10. Rychlá instalace malého modulu plug-in ze stránky podpory rozšíří kompatibilitu s vaším oblíbeným softwarem pro leteckou simulaci pro PC, mimo jiné Microsoft Flight Simulator, FSX – Flight Simulator X, X-Plane 10 a Prepar3D.

AKTIVUJTE AKCE V SIMULÁTORU POUHÝM STISKEM
Super jednoduché ovládání režimů. Panel s plnohodnotným autopilotem s údaji zobrazovanými v reálném čase prostřednictvím LED vám zprostředkuje praktické ovládání celé řady nastavení v rámci softwaru FSX, X-Plane* a Prepar3D. Pro provedení úprav není třeba zoomovat na ovládací prvky na obrazovce. Přidejte kombinovaný panel do své sestavy leteckého simulátoru a budete moci ovládat nastavení autopilota vašeho letounu prostřednictvím skutečných otočných voličů a tlačítek.

PRECIZNÍ OVLÁDÁNÍ PŘI JAKÉKOLI NADMOŘSKÉ VÝŠCE
Specializované ovládací prvky pro klíčové funkce. Snadno regulujte ovládací prvky letounu, např. automatický plyn, klapky a náklon náběhu, prostřednictvím přesného 2směrného kolébkového přepínače. Pro přesnější ovládání náběhu je k dispozici kolečko náklonu – disponující přesně tou ideální mírou odporu – které umožňuje udržovat požadovanou nadmořskou výšku.

PLNĚ PŘIZPŮSOBITELNÝ PRO VŠECHNY LETOVÉ PODMÍNKY
Modulární a vyměnitelný. Sortiment panelů Logitech G lze umístit na sebe nebo vedle sebe. Chcete kombinovaný panel umístit nad komunikační panel? Hotovo. Chcete panel s přepínači umístit nalevo od beranů? Do toho. Praktické upevňovací držáky umožňují uspořádat vaši leteckou simulační sestavu do libovolné konfigurace, omezené pouze vaší představivostí.