MW Computers

LG 24TL510V-PZ.AEU – monitor; 24TL510V-PZ.AEU

Super produkt LG 24TL510V-PZ.AEU - monitor; 24TL510V-PZ.AEU od kvalitní společnosti LG jde pořídit bezpečně online v bezva akci. Aktuálně v akci za 3 647 Kč. EAN: 8806098407958
LG 24TL510V-PZ.AEU - monitor; 24TL510V-PZ.AEU
Do obchodu »
Značka: LG
3 647
Popis produktu

LG 24TL510V-PZ.AEU

2v1 – kancelářský monitor a televizor
Televizní monitor LG je zároveň televizorem i počítačovým monitorem. Režim PIP vám umožňuje sledovat jednu sérii a fotbalový zápas současně na jedné obrazovce.

Noha ArcLine
Noha ArcLine, která čerpá inspiraci z krásy a síly přírody, nabízí propracovaný design, který skvěle zapasuje do vašeho bytu i kanceláře.

Široký pozorovací úhel
HD rozlišení televizního monitoru LG nabízí realistickou kvalitu obrazu a výjimečnou přesnost barev. Vychutnejte si kvalitní a sytý obraz, ať už sedíte, stojíte nebo ležíte.

Režim Hra
Vychutnejte si profesionální herní prostředí prostřednictvím několika herních režimů, jako je například funkce Black Stabilizer, která pomáhá detekovat nepřátelé v nejtmavších oblastech, nebo režim DAS, který zabraňuje zpoždění zobrazování her.

Režim Kino
Když se díváte na film doma, celková viditelnost, kterou nabízí režim Kino, vám umožní zobrazit všechny důležité okamžiky, dokonce i ve scénách se slabým osvětlením.

Vestavěné reproduktory 2 x 5 W
Vychutnejte si filmy nebo hry s realistickým stereofonním zvukem. Díky vestavěnému reproduktoru už nemusíte instalovat další přídavné kolem monitoru.

Žádné blikání obrazovky
Technologie Flicker Safe eliminuje blikání monitoru. S touto technologií se vaše oči neunaví a vy můžete pracovat, hrát si a bavit mnohem déle.

Montáž na stěnu
Zavěste televizní monitor podle rozložení vaší domácnosti a vychutnejte si prostor, který tím získáte.