MW Computers

Lenovo Neo 50q Gen 4/ Tiny/ i3-1215U/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ Intel UHD/ W11P/ kbd+myš/ černý; 12LN001UCK

Tento akční a ve slevě výrobek Lenovo Neo 50q Gen 4/ Tiny/ i3-1215U/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ Intel UHD/ W11P/ kbd+myš/ černý; 12LN001UCK s pečetí kvality od značky Lenovo seženete právě teď u nás za báječnou cenu. Výhodně za super cenu 14 496 Kč.
EAN: 196804557878
Lenovo Neo 50q Gen 4/ Tiny/ i3-1215U/ 8GB DDR4/ 256GB SSD/ Intel UHD/ W11P/ kbd+myš/ černý; 12LN001UCK
Ověřit dostupnost
Značka: Lenovo
14 496

Mini počítač Lenovo ThinkCentre neo 50q

Mini počítač Lenovo ThinkCentre neo 50q představuje všestranný počítač podnikové třídy. Je spolehlivý, odolný a velmi schopný partner pro vaše podnikové aplikace a multitasking. S novým počítačem ThinkCentre Neo 50q získá vaše firma skvělou kombinaci výkonu a udržitelnosti, která jí pomůže růst. Kromě vysokého výkonu se budete také těšit z čistého a minimalistického designu, který si zamilujete. S mnoha možnostmi připojení pro produktivní spolupráci budete mít více možností, jak se spojit s týmem a dosáhnout cílů vaší firmy.

Výkon pro firemní aplikace
Objektivně překonává očekávání, ThinkCentre Neo 50q nabízí kvalitu, spolehlivost a vysokou výkonnost díky svému špičkovému hardwaru. Vybavený 12. generací procesoru Intel Core, tento počítač je připraven bezproblémově zvládnout vaše každodenní úkoly. Integrované technologie zaručují maximální výkon, zatímco podpora pro kombinaci 2.5″ HDD a M.2 SSD disků vám umožňuje vytvořit optimální úložiště, které vyhovuje vašim potřebám jak z hlediska rychlosti, tak kapacity.

Optimalizace produktivity s podporou více monitorů
Počítač umožňuje zapojení více monitorů pro dosažení nejvyšší úrovně produktivity. Rozšířená pracovní plocha napříč několika obrazovkami zjednodušuje přechod mezi aplikacemi a programy, čímž minimalizuje možnost chyb a zvyšuje efektivitu práce. Toto flexibilní řešení nabízí uživatelům prostor pro zlepšení organizace a zvládání náročných úkolů s lehkostí a plynulostí.

Bezpečnost na vysoké úrovni
ThinkCentre Neo 50q je vybaven prvotřídním zabezpečením díky inovativním nástrojům ThinkShield. Toto komplexní bezpečnostní řešení kombinuje špičkový hardware, software, služby a procesy, které efektivně chrání vaše podnikání, nápady a citlivá data. Mezi integrované funkce patří inteligentní ochrana USB portů na úrovni BIOS a technologie Trusted Platform Module (TPM 2.0). Zabezpečení ThinkShield je navíc plně přizpůsobitelné, aby splnilo vaše jedinečné požadavky a zajistilo maximální ochranu.