MW Computers

Lenovo M14t; 62A3UAT1WL

Velmi prodávaný výrobek Lenovo M14t; 62A3UAT1WL od skvělého a známého výrobce Lenovo pořídíte u nás právě napořád výhodně! Teď v akci 8 931 Kč.
EAN: 195042391596
Lenovo M14t; 62A3UAT1WL
Ověřit dostupnost
Značka: Lenovo
8 931

Mobilní dotykový monitor Lenovo M14t
Lenovo letos představilo dokonalý přenosný monitor s dotykovým ovládáním. Je velmi tenký a lehký, váží pouze 698 gramů, přesto nabízí pohodlí FHD rozlišení a moderní USB-C konektory. Dává vám svobodu a přitom nepostrádá nic z elegance. Je vhodný do firem, škol i domácností.

Výjimečná přesnost
Toužíte po interaktivních zážitcích? Pak potřebujete monitor s dotykovým ovládáním. Tento umožňuje ovládání aktivním digitálním perem, které rozpoznávám 4096 úrovní stlačení a nabízí nepřekonatelnou přesnost pro kreslení, skicování i práci. Umožňuje také digitálně podepsat dokument.

Kompatibilní a výkonný
Kvalitní zobrazení v plném jasu i za zhoršených světelných podmínek při zachování všech standardů monitorů Lenovo. To je dotykový Monitor Lenovo ThinkVision M14t. S tímto monitorem máte na své straně značku světového formátu, která nabízí širokou škálu kompatibilních komponent.

Lepší konektivita pro snadnou práci
Tento kompaktní monitor nabízí dva USB-C porty, které bez problémů fungují nejen s notebooky řady Lenovo ThinkPad, ale také se spoustou jiných zařízení, jež jsou vybavena USB-C. Monitor je díky tomu ideální na cesty. Přijdete, připojíte se, prezentujete, tvoříte, ať jste kdekoliv.

Inovativní řešení
Lenovo se svou řadou ThinkVision vsází na inovativní řešení. Přináší něco, co ještě v našem světě není považováno úplně za konvenční. Přenosný monitor se stojánkem určitě běžný není. Vy ho ale můžete mít, využívat všechny výhody a být pokrokoví stejně jako samotná společnost Lenovo.