MW Computers

Lamax Trims1 White; LMXTRW1

Hodně oblíbený produkt Lamax Trims1 White; LMXTRW1 od známého dodavatele Lamax jednoduše seženete momentálně na našich stránkách extra se slevou. Právě lze objednat jen za 899 Kč. EAN: 8594175356397
Lamax Trims1 White; LMXTRW1
Do obchodu »
Značka: Lamax
899
Popis produktu

Chceš vypnout uprostřed dne? Nasaď LAMAX Trims1, nalaď svůj song a zapomeň na svět kolem. Praktické Bluetooth 5.0 pecky tě parádním zvukem ve vteřině přenesou před oblíbenou stage. Nikdy nezůstaneš jen u jednoho songu? Tomu rozumíme, proto sluchátka vydrží 6 hodin na jedno nabití a nabíjecí pouzdro, které můžeš mít pořád u sebe, dobije sluchátkům šťávu na max celkem 3×. Díky dotykovému ovládání ovládneš hudbu i hovory pouhým poklepáním, takže už nemusíš lovit tlačítka. Tak se zaposlouchej a užij si den.

Bezdrátová svoboda
Co si pustíš? To necháme na tobě, jedno je ale jistý – kvalitní měniče, doplňkový kodeky a Bluetooth 5.0 udělají ze všech tracků zážitek. Zvuk jsme s naší technologií BeatBass® skvěle vyvážili, takže si tvoje uši smlsnou na solidních beatech, ale nepřijdou ani o středy a výšky. Poslouchat můžeš bez výpadků na vzdálenost až 10 metrů a technologie AAC a SBC jsou zárukou, že bezdrát není o nic horší než kabel – naopak ti dává svobodu.

Všude tě doprovodí
LAMAX Trims1 zvládnou na jedno nabití hrát až 6 hodin, což je o poznání víc než podobná TWS sluchátka. Co to znamená? Víc času pro tvůj favorite hudební styl. Nabíječku s sebou netahej, ani když se pár dní neukážeš doma. Pouzdro sluchátka nejen chrání, ale i nabije – získáš tak až 24 hodin poslechu, ať jsi kdekoliv.

Ikonický design, lamax kvalita
LAMAX Trims1 jsou stylovky, co sednou ke každýmu outfitu. Vyber si černou nebo bílou variantu a vyraz do města. Kdykoliv tě někdo bude shánět, jedním dotykem si přijmeš hovor. Stejně snadno přepneš song nebo oslovíš Siri a Google Asistenta. Párování umí sluchátka instantně, jakmile je vytáhneš z pouzdra. Tak je nasaď a na nic nečekej.

Hlavní přednosti

  • výdrž až 6 hodin na jedno nabití + dalších 18 hodin s nabíjecím pouzdrem
  • dotykové ovládání přímo na těle sluchátek
  • moderní Bluetooth 5.0 pro bezproblémový přenos + AAC a SBC kodeky pro perfektní zvuk
  • praktické USB-C pro rychlé nabíjení a snadné připojení kabelu do oboustrranného konektoru
  • vyvážený BeatBass sound s vyladěnými a silnými basy