MW Computers

Lamax Journey 12000mAh; LMXJOUR12

Levný výrobek Lamax Journey 12000mAh; LMXJOUR12 od známé kvalitní značky Lamax jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Aktuálně stojí u nás 911 Kč.
EAN: 8594175357127
Lamax Journey 12000mAh; LMXJOUR12
Ověřit dostupnost
Značka: Lamax
911

LAMAX Journey 12000 mAh
Pokud často cestujete a potřebujete záložní zdroj energie, pak jste na správné adrese. Powerbanka LAMAX Journey vás v nesnázích, kdy vám dochází baterie, podrží svou kapacitou 12000 mAh – a to ať už jste kdekoli.

  • Voděodolnost IP65
  • Součástí karabinka k zavěšení
  • Solární panel
  • Svítilna s 18 LED
  • Simultánní nabíjení
  • Rychlé nabíjení až 20 W

Posvítí vám na cestu
Powerbanka Journey je vybavena svítilnou s 18 LED, která vám posvítí všude, kde budete potřebovat. K dispozici budete mít 4 režimy – silné a slabé svícení, SOS mód a rychlé blikání. Její pogumované voděodolné tělo s odolnou konstrukcí jen tak něco nezničí. Vezměte si tohoto společníka kamkoli vás napadne – na vodu nebo třeba horskou dráhu. Powerbanka je napěchovaná technologiemi a funkcemi. Vše ukrývá v těle lehkém pouhých 332 gramů, které snadno připevníte přes šikovnou karabinu třeba k batohu.

Velmi rychlé nabíjení
Díky vysokému výkonu až 20 W si powerbankou nabijete běžný telefon za 1,5 hodiny. Skvělé je to, že rychlonabíjení funguje i opačným směrem – (až 18 W) powerbanku tak nabijete také opravdu rychle. Dobíjet můžete až 3 zařízení najednou. S lehkým srdcem se tak můžete o svou kapesní zásobu energie podělit třeba se svými kamarády. A nebojte se, bezpečnost hlídají řídící čipy, které zajišťují, aby se žádné zařízení nepřehřívalo.

  • USB + USB-C výstup
  • Kabel USB na USB-C součástí balení

Solární nabíjení
Při pobytu venku na sluníčku si powerbanka přes solární panel doplňuje energii, aby vám posloužila ještě o trochu déle. Solární panel se ale hodí i doma, protože každá baterie se časem vybíjí. LAMAX Journey stačí odložit k oknu a energie ze slunce ji udrží nabitou.