MW Computers

Lamax Heroes Ninja1; LMXHNI1

Tento žádaný produkt Lamax Heroes Ninja1; LMXHNI1 od našeho známého výrobce Lamax seženete zde teď právě extra výhodně! Ve skvělé akci za 1 590 Kč. EAN: 8594175357974
Lamax Heroes Ninja1; LMXHNI1
Do obchodu »
Značka: Lamax
1 590
Popis produktu

LAMAX Heroes Ninja1

Často hrajete na mobilu nebo na počítači, ale sluchátka přes hlavu nejsou vaším favoritem? Se špuntovými bezdrátovými sluchátky LAMAX Heroes Ninja1 posunete své gaming pohodlí na nový level. Těšit se můžete na spolehlivé spojení až na 10 metrů, skvělý zvuk i kvalitní mikrofon pro snadnou komunikaci se spoluhráči.

  • Připojení Bluetooth 5.1 s dosahem až 10 metrů
  • Výdrž baterie až 25 hodin (6,5 h sluchátka, 19 h nabíjecí pouzdro)
  • Herní mód s nízkou latencí
  • Dotykové ovládání
  • Automatické párování
  • Podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant

Kvalitní herní poslech
Užijte si skvělý zvuk s ultra nízkým zpožděním díky hernímu módu, měničům o velikosti 8 mm a technologii LAMAX BeatBass, která se postará o výborný basový zážitek. Zajisté vás potěší i výdrž baterie, která dosahuje až k 6,5 hodinám. Pak stačí sluchátka vložit do nabíjecího pouzdra, kde se ukrývá energie na dalších 19 hodin.

Pohodlí na prvním místě
Ergonomická konstrukce vám zajistí dokonalé pohodlí po spoustu propařených hodin. Od plnění úkolů vás nevyruší ani nastavování sluchátek, které zvládnete dotykovým ovládáním. Hlavně, vždy když vyndáte sluchátka z pouzdra, automaticky se spárují k vašemu zařízení. Zároveň poskytují plnou podporu mobilních asistentů Siri i Google Assistant. A nezaostávají ani designem, barevné podsvícení ukáže všem, co máte právě na uších.

Ničím nerušený přenos hlasu
Herní sluchátka LAMAX Heroes Ninja1 mají kvalitní mikrofon pro potlačení okolního hluku a čistší zachycení hlasu. Sundávat z uší je už nemusíte při každém odběhnutí. S automatickým připojením přes Bluetooth 5.1 můžete kecat se spoluhráči klidně z vedlejší místnosti.