MW Computers

Lamax Clips1 špuntová sluchátka – bílé; LMXCL1W

Tento velmi oblíbený produkt Lamax Clips1 špuntová sluchátka - bílé; LMXCL1W od společnosti s dlouholetou tradicí Lamax máte možnost nakoupit právě teď u nás skutečně výhodně! Aktuálně za super cenu 999 Kč.
EAN: 8594175357509
Lamax Clips1 špuntová sluchátka - bílé; LMXCL1W
Ověřit dostupnost
Značka: Lamax
999
Popis produktu

Lamax Clips1 špuntová sluchátka – bílé

Toužíte po doopravdy bezdrátových sluchátkách, která nebudou spojena drátem ani mezi sebou? LAMAX Clips1 jsou skvělým příkladem takových sluchátek. Jde o špuntová sluchátka, která výborně drží v uchu, ať už stojíte v tramvaji, nebo sportujete. Mají univerzální využití.

  • Na jedno nabití dokážou hrát až 8 hodin
  • Jedno sluchátko váží pouze 4 g
  • Připojují se přes Bluetooth 5.1

Užijte si 5×8 hodin poslechu
Sama o sobě vám vydrží sluchátka hrát až 8 hodin. To se však bavíme o výdrži samotných sluchátek, nikoliv nabíjecího pouzdra. Z nabíjecího pouzdra ho můžete kdekoliv dobít čtyřikrát dvakrát. Celkem tedy získáváte 5×8, tedy 40 hodin hraní.

Ergonomický design
U True Wireless sluchátek je nejdůležitější, aby skvěle seděla v uších a nevypadávala. Ergonomický tvar a různé velikosti špuntů se vám přizpůsobí, takže si užijete oblíbené sporty i hudební maraton. Kompaktní pouzdro strčíte do každé kapsy a můžete vyrazit.

Žádné zdlouhavé nastavování
Sluchátka se připojují přes moderní a rychlé Bluetooth 5.1 s dosahem až 10 metrů. Díky tomu si užijete hudbu bez výpadků i na delší vzdálenost. Výrobce navíc u LAMAX Clips1 vyladil připojování. Jakmile sluchátka vyndáte z nabíjecího pouzdra, samy začnou hledat telefon. Než si je nasadíte, jsou spárována.