MW Computers

JBL Tune 130NC TWS, bílá; JBLT130NCTWSWHT

Tento akční výrobek JBL Tune 130NC TWS, bílá; JBLT130NCTWSWHT od skvělé a známé značky JBL je k dispozici aktuálně na webu se slevou. Aktuálně stojí u nás 1 828 Kč. EAN: 6925281991462
JBL Tune 130NC TWS
Do obchodu »
Značka: JBL
1 828
Popis produktu

BL Tune 130NC TWS: Zvuk, který potěší
JBL Pure Bass zvuk linoucí se ze špuntů JBL Tune 130NC TWS potěší každého posluchače a každou posluchačku s vysokými nároky na audio vlastnosti sluchátek. Model je osazen vysoce výkonnými dynamickými měniči o průměru 10 mm. Díky aplikaci JBL Headphones si navíc budete moct sluchátka nastavit dle vlastních preferencí nebo je vyhledat, až zase nebudete vědět, kam jste je položili.

Rozlučte se s rušením okolními hluky
Stačí aktivovat ANC technologii aktivního potlačení okolních hluků a zvuky z okolí rázem utichnou, abyste si mohli naplno vychutnat hudbu ze sluchátek JBL Tune 130NC TWS. Funkce Ambient Aware naopak zvýší propustnost okolních zvuků pro vaši větší bezpečnost, což oceníte třeba při přecházení vozovky. TalkThru funkce zase umožní komunikovat s okolím i s nasazenými sluchátky.

JBL Tune 130NC TWS: Pro handsfree volání ideální
Vestavěný systém 4 mikrofonů ve sluchátkách JBL Tune 130NC TWS je strategickým počinem ze strany konstruktérů tohoto sluchátkového modelu. Při handsfree hovorech budete vždy dokonale slyšet i když se budete vyskytovat v hlučnějším prostředí, mikrofony totiž perfektně snímají váš hlas a potlačují hluky z okolí.

Nabíjecí box pro až 40 h provozu sluchátek
V každém sluchátku modelu JBL Tune 130NC TWS se nachází 70mAh Li-Pol baterie. Sluchátka vydrží hrát 10 h na nabití při neaktivní ANC a 8 h na nabití při aktivní ANC. Nabíjecí 750mAh box dodá sluchátkům energii pro dalších 24 až 30 h provozu. Sluchátka jsou připravena pro 1 h provozu za pouhých 10 min nabíjení. Model je odolný vodě a potu.