MW Computers

i-Tec USB-C Flat Gigabit Ethernet Adapter ; C31FLATLAN

Tento zlevněný produkt i-Tec USB-C Flat Gigabit Ethernet Adapter ; C31FLATLAN od dodavatele zboží i-Tec jde sehnat zrovna v bezva akci. Zrovna teď v akci za 393 Kč. EAN: 8595611703058
i-Tec USB-C Flat Gigabit Ethernet Adapter ; C31FLATLAN
Do obchodu »
Značka: i-Tec
393
Popis produktu

iTec USB-C Flat Gigabit Ethernet Adapter
Wi-fi připojení do sítě je opravdu pohodlné, ale ruku na srdce, pokud chcete opravdu výkon bez kompromisů, tak není nad kabelové připojení přes Gigabit Ethernet port. Ten však moderním zařízením často chybí. Tento adaptér rozšíří váš notebook, tablet nebo PC s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 konektorem o Gigabit Ethernet port pro snadný přístup do 10/100/1000 Mbps sítě. S klidem si tak můžete vychutnat vysokorychlostní internetové připojení bez jakéhokoli přerušení. Adaptér je zhotoven z odolného pryžového materiálu, který snese velmi náročné zacházení – je tak ideálním společníkem například na cesty, nebo do terénu.

Adaptér nevyžaduje externí napájení a podporuje širokou škálu operačních systémů od Windows a Mac OS až po Linux. Ethernet síťové připojení je možno používat také v systému Android. Podpora této funkce ale musí být zahrnuta výrobcem přímo v daném Android zařízení. Podporu si snadno ověříte v nastavení síťových připojení › další sítě, zde musí být položka Ethernet.