MW Computers

i-Tec USB 3.0 Hub 10-Port Metal s napájecím adaptérem ; U3HUBMETAL10

Výjimečný produkt i-Tec USB 3.0 Hub 10-Port Metal s napájecím adaptérem ; U3HUBMETAL10 od oblíbené značky i-Tec je k získání na našich stránkách teď ve výhodné akci. Akční ceny od 1 241 Kč. EAN: 8595611700675
i-Tec USB 3.0 Hub 10-Port Metal s napájecím adaptérem ; U3HUBMETAL10
Do obchodu »
Značka: i-Tec
1 241
Popis produktu

iTec USB 3.0 Hub 10-Port Metal s napájecím adaptérem
METAL Series je nejnovější řada produktů i-tec ve stylovém elegantním kovovém designu a exkluzivním balení.

i-tec USB 3.0 Metal Charging HUB na první pohled zaujme svým elegantním kovovým designem. Je ideálním doplňkem pro každého, kdo má ve svém notebooku, ultrabooku nebo PC nedostatek USB portů a je nucen neustále připojovat a odpojovat svá oblíbená USB zařízení, jako jsou flash disky, mobilní telefony, tablety, digitální fotoaparáty, MP3 přehrávače, tiskárny, apod.

Tento HUB nabízí 10 USB 3.0 portů s funkcí Plug & Play a standardním USB nabíjením – HUB automaticky detekuje, jestli je připojeno zařízení pro USB nabíjení. Výhodou je, že díky jejich rozmístění máte dostatek prostoru i pro zapojení větších zařízení. Rozhraní USB 3.0 je důležité zejména pro datové přenosy z USB 3.0 paměťových karet a flash disků, kde se nejvíce využije jeho vysoká přenosová rychlost.

Výhodou je přiložený externí napájecí adaptér, který využijete při zálohování dat na externí pevné disky nebo pro připojení energeticky náročnějších zařízení, která se napájejí přímo z USB portu.

HUB nevyžaduje instalaci ovladačů, pouze jej pomocí USB kabelu připojíte ke svému počítači a můžete jej ihned začít využívat. HUB má vestavěnou přepěťovou ochranu vašeho počítače pro případ zkratu na periferních zařízeních. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0 / 1.1.