MW Computers

Hutermann X57 WHITE Aroma difuzér ; 06433277

Tento nejprodávanější kus Hutermann X57 WHITE Aroma difuzér ; 06433277 od značky s dlouholetou tradicí Hutermann snadno získáte u nás právě v bezva akci. Za bezkonkureční cenu 449 Kč. EAN: 8591320010555
Hutermann X57 WHITE Aroma difuzér ; 06433277
Do obchodu »
Značka: Hutermann
449
Popis produktu

Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí tohoto nabíjecího aroma difuzéru. Jednoduše nabijte pomocí přiloženého micro USB kabelu, nabitý vám vydrží až na několik hodin provozu.

Vhodný pro aromaterapii.

Přístroj dokáže během chvilky rozložit esenciální olej na jemné mikročástice, které provoní váš byt. Můžete si zvolit, jakého aromaterapeutického účinku chcete dosáhnout. Skořice vás uklidní a rozveselí, grapefruit zbaví podráždění a hněvu, vůně eukalyptu zmírní vaši únavu a zvýší mozkovou aktivitu a navíc odežene komáry. Účinky aromaterapie jsou prokázané, čich totiž ovlivňuje naši náladu ze všech smyslů nejvíce.

Vhodné pro ložnice, obývací pokoje, kanceláře, jóga kluby, fitness a SPA centra, masážní salony nebo kamkoliv, třeba i tam kde není přívod elektrické energie. Provonět si tak můžete třeba interiér stanu na dovolené v přírodě. A zvolením vhodného oleje třeba i odehnat obtížný hmyz.

Ovládání přístroje je velmi jednoduché. Jednoduše odšroubujte víko, kápněte 4-5 kapek 100 procentního esenciálního oleje (není součástí balení) na vnitřní polštářek. Stiskem tlačítka přístroj aktivujete. Přístroj se vypne sám po 2 hodinách provozu, případně ho můžete vypnout sami opakovaným stiskem tlačítka. Přístroj nevyžaduje složité šroubování – kryt drží silnější magnety, takže ho stačí pouze otevřít.

Indikátor na přístroji značí:
– indikátor světélkuje: právě probíhá nabíjení
– indikátor nesvítí: je plně nabito

Tento aromadifuzér pracuje na principu technologie ultrazvuku, a proto je jeho chod velice tichý. Nebude vás rušit ve spánku ani při cvičení jógy.

Technické parametry:

– materiál: plast
– napájení: 5V (USB napájecí kabel přiložen)
– příkon: cca 2W
– přibližná doba nabíjení: 2 hodiny
– přibližná výdrž: až 8 hodin
– barva: bílá
– velikost: 65*70*30mm
– váha: cca 90g