MW Computers

HP Z24n G3; 1C4Z5AA#ABB

Tento diskontní produkt HP Z24n G3; 1C4Z5AA#ABB od výrobce s dobrým jménem Hewlett-Packard (HP) snadno můžete získat momentálně za skvělou cenu! Nabídky již od 6 950 Kč. EAN: 195122260668
HP Z24n G3; 1C4Z5AA#ABB
Popis produktu

HP Z24n G3
HP vytvořilo monitor Z24n G3 tak, aby nadchl náročné profesionály a poskytl jim vše, co k práci potřebují. Vedle detailního WUXGA rozlišení na 24 palcích je to zejména 99% barevná škála sRGB pro přesné barvy. Pozornost získává ale i pokročilou ergonomií nebo nádherným bezrámečkovým designem a hliníkovou konstrukcí.

Hlavní vlastnosti

  • 99% barevná škála sRGB a rozlišení WUXGA pro perfektní obraz
  • Minimalizace nežádoucího modrého světla díky technologii HP Eye Ease
  • Skvělá portová připravenost, včetně Display portu
  • Bezrámečkový design a vynikající možnosti ergonomie
  • Mimořádná spolehlivost, kterou nadstandardní zárukou HP – Zero BrightDot garantuje i značka
  • Pro profíky, kteří hledají cestu za zvýšením produktivity.

Konzistentní barvy

S 99% barevnou škálou sRGB a rozlišením WUXGA se můžete těšit na přesné podání barev za každé situace.

Bezrámečkové provedení

Monitor je nádherně tenký a má bezrámečkový design, abyste se soustředili jen a pouze na to důležité. Práci pak usnadní také čtyři možnosti vylepšení ergonomie.

HP Eye Ease

Nádherné barvy si užijete zásluhou filtru pro minimalizaci nežádoucího modrého světla, které škodí našim očím. Technologie se jmenuje HP Eye Ease a snižuje vyzařování modrého světla, aniž by negativně ovlivňovala kvalitu barev.

Udržitelný design

HP myslelo na přírodu a životní prostředí – proto monitor vyrobilo s důrazem na ekologii. Plasty, které využilo, obsahují více než 80 % recyklovaných materiálů, obal je pak dokonce 100% recyklovatelný. Garancí dlouhodobě úsporného provozu je pak certifikace ENERGY STAR a registrace EPEAT 2020.

Připevnění PC přímo k monitoru

Dokonale čisté pracovní plochy dosáhnete v kombinaci s PC HP Z2 Mini nebo HP Desktop Mini, které lze snadno připevnit přímo k monitoru.

Záruka HP Zero BrightDot

HP garantuje výměnu celého v displeje v případě, že dojde k selhání pouhé třetiny pixelů, případně jejich zamrznutí v jediné poloze.

Lišta Z Display doplní zvuk

Po připojení volitelné lišty Z Display si můžete užívat kvalitní stereofonní zvuk i hovory díky dvěma mikrofonům.