MW Computers

HP V27i; 9SV94AA#ABB

Tento výjimečný výrobek HP V27i; 9SV94AA#ABB od oblíbené značky Hewlett-Packard (HP) máte možnost dostat právě teď v nabídce za outletovou cenu! Nyní za 3 973 Kč. EAN: 194721891730
HP V27i; 9SV94AA#ABB
Popis produktu

Monitor HP V27i s parádním obrazem
Monitor HP V27i bude vyhovovat všem kteří, dlouhodobě pracují na počítači, jak v kanceláři tak i doma. K jeho přednostem patří 27″ úhlopříčka s FHD rozlišením a elegantním designem, můžete tak sledovat dokonalý obraz, který se vyznačuje zobrazením věrných barev s výbornými pozorovacími úhly a rychlou odezvou 5 ms. Na komfort při práci má efekt i poměr stran obrazovky 16:9.

Proč si pořídit tento monitor?

  • Disponuje rozlišením FHD
  • Je nabitý moderními technologiemi
  • Má dobré pozorovací úhly
  • Nabízí konektor HDMI

Jednoduché přizpůsobení monitoru
Nastavte monitor do ideální polohy na vašem pracovním stole nebo použijte držák VESA pro zavěšení monitoru na stěnu – ideální při použití monitoru na recepci nebo v zasedací místnosti. Tento monitor nabízí výjimečný výkon a hodnotu bez ohledu na vaše požadavky.

LED podsvícení
Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Tím pádem potěší i vaši peněženku.