MW Computers

HP V24i; 9RV17AA#ABB

Akční produkt HP V24i; 9RV17AA#ABB od známé společnosti Hewlett-Packard (HP) máte možnost sehnat tady a teď se slevou! Nyní můžete mít za 2 772 Kč.
EAN: 194721883841
HP V24i; 9RV17AA#ABB
Popis produktu

Monitor HP V24i s parádním obrazem
Monitor HP V24i bude vyhovovat všem kteří, dlouhodobě pracují na počítači, jak v kanceláři tak i doma. K jeho přednostem patří 23.8″ úhlopříčka s FHD rozlišením a elegantním designem, můžete tak sledovat dokonalý obraz, který se vyznačuje zobrazením věrných barev s výbornými pozorovacími úhly a rychlou odezvou 5 ms. Na komfort při práci má efekt i poměr stran obrazovky 16:9.

Proč si pořídit tento monitor?

  • Disponuje rozlišením FHD
  • Je nabitý moderními technologiemi
  • Má dobré pozorovací úhly
  • Nabízí konektory HDMI, VGA

Užijte si technologie
Milujete zařízení našlapaná moderními technologiemi? Pak si kupte tento monitor! Je vybaven například technologií Anti-glare pro ještě lepší zážitek ze sledování monitoru. Dále disponuje štítkem ENERGY STAR Qualified, protože výrobce myslel na to, aby byl jeho provoz ekonomicky výhodný.

LED podsvícení
Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost. Tím pádem potěší i vaši peněženku.