MW Computers

HP myš – 240 Mouse EURO, Bluetooth, Black; 3V0G9AA#ABB

Levný kus HP myš - 240 Mouse EURO, Bluetooth, Black; 3V0G9AA#ABB originál od výrobce Hewlett-Packard (HP) pohodlně pořídíte právě nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 369 Kč.
EAN: 195908483175
HP myš - 240 Mouse EURO
Popis produktu

HP 240 Bluetooth Mouse (3V0G9AA#ABB), to je spolehlivá počítačová myš, jejímž prostřednictvím máte pod kontrolou klasické kancelářské nástroje, webové aplikace i hry a multimédia. Stará se o to trojice standardních tlačítek (pravé, levé a rolovací kolečko) a kvalitní optický senzor s rozlišením 1 600 DPI, který je zárukou plynulých, citlivých i přesných pohybů kurzoru. Na myši navíc jistě oceníte i její bezdrátové připojení, jehož zásluhou vám na stole nepřekáží žádný kabel.

Bezdrátové spojení s počítačem či notebookem je v případě této myši realizováno prostřednictvím moderní technologie Bluetooth 5.1. Spárování tak nevyžaduje žádný externí přijímač, který byste museli nosit neustále u sebe.

Baterie s více než roční výdrží
Napájení této bezdrátové myši má na starosti AA baterie, která vám vydrží až 15 měsíců. Abyste mohli začít okamžitě pracovat, jednu baterii najdete rovnou v základním balení.