MW Computers

HP 761 (CM995A, šedá) – originální; CM995A

Tento designový výrobek HP 761 (CM995A, šedá) - originální; CM995A od společnosti s předním postavením na trhu Hewlett-Packard (HP) jednoduše najdete tady teď právě extra se slevou. Nabídky již od 4 572 Kč. EAN: 885631448298
HP 761 (CM995A
Popis produktu

400ml šedá inkoustová kazeta HP 761 Designjet splní všechny vaše požadavky na tisk – od ostrých, přesných a nenákladných černobílých výkresů po výjimečné vysoce kvalitní prezentace. Originální tiskové materiály HP zajišťují vysoce produktivní tisk s nízkými nároky na údržbu. S originálními inkousty HP získáte unikátní kombinaci kvality, odolnosti a všestrannosti. Výsledkem budou konzistentně ostré a přesné linie, zářivé barvy a skutečně neutrální odstíny šedé na rychle schnoucích výtiscích odolných proti rozmazání. Vyhněte se časově náročným pokusům a omylům díky bezproblémovému tisku s originálním spotřebním materiálem HP. Originální inkousty HP jsou navrženy a testovány společně s tiskárnou tak, aby poskytovaly konzistentní výsledky. Ostré, čisté a přesné kvality dosáhnete u každého výtisku. Originální spotřební materiál HP je navržen tak, aby zajišťoval tisk nenáročný na údržbu. Upozornění na nutnost výměny inkoustových kazet a velkoobjemové inkoustové kazety zaručují minimální přerušení práce.

Barva:
– Šedá

Vhodné pro:
– HP Designjet T7100

Velikost inkoustové kapky:
– 6 pl

Záruka:
– Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.