MW Computers

Hisense RR106D4CDF; RR106D4CDF

Tento kvalitní a levný výrobek Hisense RR106D4CDF; RR106D4CDF od dodavatele s dobrým jménem Hisense je k získání zde teď právě za super peníze! Ceny již od 5 990 Kč.
EAN: 6921727063014
Hisense RR106D4CDF; RR106D4CDF
Ověřit dostupnost
Značka: Hisense
5 990
Popis produktu

Lednička Hisense RR106D4CDF

Tato lednička Hisense RR106D4CDF v moderním nerez provedení má s kapacitu 75 l a vyniká originálním zaobleným designem, který se stane ozdobou každého interiéru.

Ovoce a zelenina zůstanou déle čerstvé

O čerstvost potravin jde především. Fresh Crisper zóna je navržená tak, aby byla kvalita potravin zachována co nejdelší možnou dobu. Tuto zónu využijete hlavně pro ovoce a zeleninu, které si tak zachovají svou svěžest, aroma a chuť.

Pro dokonalý přehled o všech potravinách

Stalo se vám někdy, že jste museli vyhodit prošlý výrobek jen proto, že byl zastrčený hluboko v lednici? Díky jasnému LED osvětlení už v lednici nic nepřehlédnete. Dosáhne do všech zákoutí a vy budete mít celý obsah lednice na očích. Přitom ještě zvládne ušetřit energii a vydržet déle než běžná žárovka.

Proměňte interiér podle svých potřeb

Interiér je členěný praktickými policemi, které můžete nastavit do různých výšek podle aktuální situace. Díky tomu do lednice bez problému naskládáte i zavařovací sklenice, vysoké lahve či několikapatrový narozeninový dort.

Místo pro vaše čerstvé potraviny

Tato lednička je moderní a praktická zároveň. Najdete v ní dostatek prostoru pro uchování čerstvých potravin.