MW Computers

Hisense 75A6BG; 75A6BG

Velmi žádaný produkt Hisense 75A6BG; 75A6BG od výrobce se skvělou pověstí Hisense je k získání zde teď právě za nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 19 071 Kč.
EAN: 6942147478134
Hisense 75A6BG; 75A6BG
Ověřit dostupnost
Značka: Hisense
19 071
Popis produktu

Televizor Hisense 75A6BG

Televizor Hisense 75A6BG vám naservíruje luxusní obraz díky 4K rozlišení a technologiím Dolby Vision nebo AI Picture Optimization. Pohlcujícímu audiovizuálnímu zážitku ale nahrává také dokonalý zvuk DTS Virtual: X, takže se budete cítit jako v kině.

Těšit se navíc můžete i na operační systém VIDAA U5.0, který přináší například možnost užívat si obsah z různých streamovacích platforem ze zahraničí i tuzemska. Stejně tak je podporována technologie Smooth Motion pro dokonale plynulý obraz i při sledování sportovních přenosů a akčních filmů.

  • Nádherný obraz s technologiemi Dolby Vision a AI Picture Optimization
  • Nádherné 4K rozlišení
  • Parádní zvuk zásluhou DTS Virtual: X
  • Dokonale plynulý obraz díky Smooth Motion
  • Obrovské možnosti systému VIDAA U5.0
  • LED 4K Ultra HD – do detailů nádherně ostrý zážitek.

4K obraz Dolby Vision
Kvalitu obrazu výrazně posouvají kupředu technologie, jako je například Dolby Vision, která v současné době představuje nejvyspělejší a nejpokročilejší standard HDR. Kromě toho je k dispozici ale i Depth Enhancer a Ultra Dimming. Užijte si nádherně čistý obraz rozdělený do 8 mil. pixelů a 4× lepší zobrazení.

Operační systém VIDAA U5.0
Obrovskou plejádu funkcí a rychlé reakce přináší perfektně vyladěný systém VIDAA U5.0. Otevírá přístup ke streamovacím platformám, jako jsou Netflix, YouTube, Disney+, Facebook Watch, Voyo, Lepší TV, Sledování TV, Apple TV+ či Antik TV.

Dolby Vision IQ pro ještě kvalitnější obraz z Netflixu
Technologie Dolby Vision IQ dokáže perfektně zpracovávat zvuk i obraz, což poznáte například při zobrazení jinak skrytých detailů i v těch nejtemnějších oblastech obrazu.

DTS Virtual: X
S technologií DTS Virtual: X se můžete těšit na luxusní zvuk, kdy každý dialog bude perfektně srozumitelný a vám už neunikne nic důležitého. Technologie navíc exceluje i dokonale čistým prostorovým zvukem i při vysoké hlasitosti.

Herní mód
Tento televizor si zamilují i nároční fanoušci her. Zpoždění se minimalizuje až na 20 milisekund, abyste mohli reagovat rychleji než váš soupeř.

Smooth Motion
Perfektní je tato TV ke sledování sportu vzhledem k nasazení technologie Smooth Motion. Dokáže totiž přesně idenfitikovat rychlé pohyby a rekonstruovat pixely tak, aby byl obraz i v nejrychlejších částech dokonale plynulý. TV se dokonce umí sama inteligentně přepnout do sportovního módu a navodit ještě věrohodněji atmosféru jako na stadionu.

UHD AI Upscaler – 4K inteligentní zobrazení
I při zhoršeném signálu se můžete spolehnout na perfektní kvalitu obrazu díky technologii Al, která automaticky nastavuje obraz v reálném čase a optimalizuje kvalitu zobrazení.

Wi-Fi 6 a Bluetooth připojení
Televizi snadno připojíte k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Můžete si tak užívat možnosti internetového prohlížeče ve velkém formátu. Vybavena je také konektorem HDMI 2.1 eARC pro připojení k systému home stereo a bezdrátovým Bluetooth spojením.