MW Computers

Hisense 70A6BG; 70A6BG

Kvalitní a oblíbený kousek Hisense 70A6BG; 70A6BG od společnosti Hisense jde koupit tady nyní za výprodejovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 452 Kč. EAN: 6942147476871
Hisense 70A6BG; 70A6BG
Do obchodu »
Značka: Hisense
16 452
Popis produktu

70“ LED SMART televizor Hisense 70A6BG

Moderní funkcemi nabitý SMART televizor značky Hisense, s kterým bude trávení času opravdová zábava.

  • 4K rozlišení
  • Dolby Vision, HDR10+
  • zvuk DTS Virtual X
  • OS Vidaa
  • herní režim s ALLM a VRR

Vychytaný OS Vidaa
VIDAA je ultra-rychlý a snadno použitelný operační systém jehož uživatelsky přívětivé rozhraní vám umožní přístup k mnoha aplikacím během několika sekund.

Luxusní obrazové technologie
Dnes už samozřejmostí u televizorů je podpora technologie HDR. HDR technologie pohlídá přirozený kontrast a jas, díky čemuž dokážete v každé scéně najít a rozeznat i dříve těžko rozpoznatelné detaily.

Televizor také podporuje HLG a pyšní se certifikací HDR10+. HDR10+ pro Vás zajišťuje ty nejpřirozenější barvy a průběžně upravuje jas i kontrast. V kombinaci s technologií Dolby Vision pak dokáže televizor zobrazit jasnější a realističtější obraz, který Vám dokáže poodhalit i jinak skryté detaily.

Prémiové audio s DTS Virtual:X
S prémiovým zvukem DTS Virtual:X se z obyčejného sledování stane neobyčejné. Buďte svým hrdinům blíž a nechte se pohltit akcí, která je tak živá, jako by se odehrávala přímo vedle vás.

Vyhrávejte herní bitvy
Televizor není určen jen pro pouhé pasivní sledování filmů, ale lze jej využít jako náhradu za běžný počítačový monitor díky výbavě speciálním herním režimem. Herní režim spolu s technologií ALLM a VRR výrazně minimalizují vstupní zpoždění pro vaše maximální herní zážitky.