MW Computers

Hisense 65A7GQ; 65A7GQ

Vysoce kvalitní produkt Hisense 65A7GQ; 65A7GQ od přední společnosti Hisense je dostupný na našich stránkách nyní pořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 17 375 Kč. EAN: 6942147464793
Hisense 65A7GQ; 65A7GQ
Do obchodu »
Značka: Hisense
17 375
Popis produktu

65“ Televizor Hisense 65A7GQ
Ultra tenký, designový a funkcemi nabitý QLED SMART televizor značky Hisense, díky kterému si vychutnáte jak filmy, tak i hudbu nebo třeba hraní her!

  • 4K QLED SMART TV
  • podpora HDR10 a Dolby Vision
  • Wi-Fi, Bluetooth
  • herní režim
  • DTS Virtual:X

4K rozlišení
4K Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžně dostupné rozlišení Full HD. 4K rozlišení je vysoce detailní rozlišení plné jasných a čistých barev, které jsou 100 % přesné a věrné originálu.

Dolby Vision a HDR
Nalezněte dříve nerozeznatelné detaily ať už v záběru světlé sluneční scény nebo ukryté v temných stínech. Dolby Vision ve spolupráci s HDR vytváří poutavý a silný zážitek plný výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev.

Vyhrávejte herní bitvy
Televizor není určen jen pro pouhé pasivní sledování filmů, ale lze jej využít jako náhradu za běžný počítačový monitor – a to teprve zažijete, co je to parádní herní akce!

Chromecast
Televizor mimo jiné podporuje také Chromecast, kdy je díky němu přenos obsahu do televize ze smartphonu nebo tabletu mnohem jednodušší a rychlejší než kdy dřív.

Hlasové ovládání
Potřebuje přepnout kanál anebo vyhledat oblíbený film? Nevadí! Stačí si říct a Google Assistant se o vše postará.

Kromě ovládání televizoru Vám Google Assistant navíc umožňuje plánovat schůzky, vyhledávat oblíbené filmy, písně i videa anebo Vám pomůže najít odpovědi na různé všetečné otázky.