MW Computers

Guzzanti GZ 28; GZ 28

Hodně povedený kousek Guzzanti GZ 28; GZ 28 od společnosti s dlouholetou tradicí Guzzanti můžete koupit na našich stránkách nyní za extra cenu. Stojí teď u nás 4 365 Kč.
EAN: 5050370102120
Guzzanti GZ 28; GZ 28
Ověřit dostupnost
Značka: Guzzanti
4 365

Guzzanti GZ 28
Maximálně kompaktní lednička značky Guzzanti, která zaujme elegantním černým designem, energetickou nenáročností a nádherně tichým chodem. Využívá totiž termoelektrický chladicí systém, díky čemuž nabízí naprosto bezhlučný provoz, a hodí se proto pro využití v hotelech, penzionech či kancelářích, což navíc potvrzují i kompaktní rozměry.

Velmi dobře si navíc tento model vede i po stránce energetické úspory. Patří totiž do velmi efektivní třídy A a jeho celoroční typická spotřeba činí pouhých 111 kWh. Celkový užitný objem spotřebiče přitom činí 19 litrů, takže je vhodný pro skladování nápojů, případně ovoce a zeleniny.

U tohoto modelu je navíc k dispozici i Služba Datart, která je zárukou toho, že vám v případě vašeho přání naši technici při dodání změní směr otevírání dvířek tak, aby vám maximálně vyhovoval. Vnitřek je přitom rozdělen na dvě části a ve dvířkách jsou ještě další dvě menší poličky.