MW Computers

Gorenje N61EA2W4; N61EA2W4

Tento unikátní produkt Gorenje N61EA2W4; N61EA2W4 od populární značky Gorenje pohodlně získáte v aktuální nabídce za parádní cenu! Akční ceny již od 10 436 Kč.
EAN: 3838782649301
Gorenje N61EA2W4; N61EA2W4
Ověřit dostupnost
Značka: Gorenje
10 436

Lednice Gorenje N61EA2W4

  • Chladící část s objemem 204 l a mrazící část s objemem 96 l
  • Kvalitní LED vnitřní osvětlení
  • Užitečná funkce FastFreeze
  • SensoTech přepínač
  • Lednice s technologií NoFrost Plus
  • Velmi tichý chod nepřesáhne 38 dB
  • Otevírání dvířek do pravého úhlu

NoFrost Plus

Lednice disponuje jedním z nejlepších chladících systému na trhu, který je instalovaný přímo v mrazicím oddílu. Technologie NoFrost Plus zabraňuje hromadění ledu a tvorbě námrazy. Šetří tak spousty energie, zatímco v chladničce se udržuje ideální mikroklima pro skladování potravin. Cirkulace ionizovaného vzduchu zabraňuje vysychání jídla. Potraviny uložené v lednici si zachovávají všechny tělu prospěšné vitamíny a minerály.

Speciální technologie AdaptTech se přizpůsobí vašim zvyklostem

Lednice je opatřena technologií AdaptTech, která chrání potraviny před teplotním šokem, který vzniká častým otevíráním dveří lednice. Při otevírání naruší závan z venkovního teplého vzduchu a zajistí perfektní podmínky pro skladovaní potraviny. Technologie se dokáže mimo jiné přizpůsobit vašim zvyklostem tak, aby vždy zachovala co nejlepší kvalitu potravin. Lednice pomocí speciálních senzorů zaznamenává období častého otevírání dveří a automaticky se tomu přizpůsobí, čímž se zabraňuje předčasnému kažení potravin uvnitř lednice.

Lednice s praktickou funkcí FastFreeze

Součástí lednice je užitečná funkce FastFreeze, která zmrazí jídlo při teplotě -24 °C, díky čemuž se stále zachovají veškeré minerály v potravě. Funkce se přibližně po 2 dnech sama automaticky vypne a vrátí se zpět k původnímu nastavení.

Lednice nabízí praktický SensoTech přepínač

Snadné ovládání lednice je zajištěno pomocí SensoTech přepínače. Velký LED displej umožní rychlé nastavení všech funkcí, které vám lednice nabízí. Jednoduše stačí podržet symbol °C po dobu 2 sekund a následně si nastavit teplotu zvlášť v chladící a mrazící části.