MW Computers

Gigabyte LCD – 34″ Gaming monitor G34WQC A; G34WQC A

Tento designový kousek Gigabyte LCD - 34" Gaming monitor G34WQC A; G34WQC A od top značky GIGABYTE máte možnost pořídit na našich stránkách teď napořád výhodně. Teď za akční cenu 10 586 Kč.
EAN: 4719331822842
Gigabyte LCD - 34" Gaming monitor G34WQC A; G34WQC A
Ověřit dostupnost
Značka: GIGABYTE
10 586

LCD monitor prohnutý Gigabyte G34WQC A s velkou zobrazovací plochou

Gigabyte G34WQC A je prohnutý herní LCD monitor, který vás vtáhne do děje. Tento monitor není pouze určen hráčům, ale využijete jej i k práci. Jeho velká zobrazovací plocha k tomu přímo vybízí a přispívá ke zvýšení efektivity vaší práce.

  • Zakřivení 1500R
  • Rozlišení WQHD 3440 x 1440 px
  • Doba odezvy 1 ms (MPRT)
  • Možnost montáže na stěnu

Výkon
Gigabyte G34WQC A je prohnutý herní LCD monitor, který se může pyšnit svým výkonem. Jeho doba odezvy je 1 ms (MPRT), což přispívá k plynulosti vašich herních zážitků. Obnovovací frekvence obrazovky je 144 Hz napomůže k plynulému zobrazení všech detailů.

Barvy
Gigabyte G34WQC A je prohnutý herní LCD monitor, který fantasticky zobrazuje barvy. Disponuje 8bitovými barvami a pokryje 90 % DCI-P3. Se skvělými barvami a rozlišením WQHD zmizí okolní svět, když se ponoříte do svých oblíbených her a filmů.

Ekvalizér černé
Díky této funkci získáte více detailů v tmavých částech obrazu bez toho, aby byla zároveň přesvícena světlá místa obrazu. Pomocí jedinečného algoritmu se podsvícení televizního panelu automaticky nastavuje a ztlumuje, aby se zvýšil špičkový jas objektů na obrazovce.

Péče o zrak
Prohnutý LCD monitor Gigabyte G34WQC A myslí i na váš zrak. Při dlouhém hraní her nebo delší době strávené prací běžně dochází k únavě očí. Monitor disponuje technologií Flicker-free, a omezuje tím namáhání očí a případnou únavů. K dispozici je i redukce modrého světla.