MW Computers

Gigabyte Brix 4500C barebone (i N4500) fanless; GB-BMCE-4500C

Akční kousek Gigabyte Brix 4500C barebone (i N4500) fanless; GB-BMCE-4500C od značky s tradicí a dobrou pověstí Gigabyte jde získat momentálně až neuvěřitelně levně. Nyní za 3 769 Kč.
EAN: 4719331600860
Gigabyte Brix 4500C barebone (i N4500) fanless; GB-BMCE-4500C
Ověřit dostupnost
Značka: GIGABYTE
3 769

Gigabyte Brix 4500C barebone (i N4500)

Procesor Intel® Pentium® Silver a Celeron®
BRIX využívá nejnovější procesory Intel® Pentium® Silver a Celeron®, které mají úžasné schopnosti pro videokonference, rychlejší bezdrátové připojení, nabízejí lepší celkový výkon aplikací a grafiky a dlouhou výdrž baterie u notebooků. BRIX s rodinou procesorů Intel Pentium Silver a Celeron přináší bezkonkurenční rovnováhu mezi výkonem, uživatelským komfortem a užitnou hodnotou pro vzdělávání a výpočetní techniku na základní úrovni. Součástí platformy je ultrarychlá Wi-Fi, podpora médií v rozlišení 4K, grafika Intel UHD Graphics nové generace a vylepšené zabezpečení při výběru platformy a operačního systému v cenové relaci vyhovující uživatelům, kteří chtějí bohaté zážitky za skvělou cenu.

Výkon nejnovějších 10nm procesorů Intel Pentium Silver / Celeron
Nová generace malých procesorů Intel je mnohem výkonnější než kdy dříve. Díky novému 10nm výrobnímu procesu a nové architektuře jádra/GPU může uživatel těžit nejen z nárůstu výkonu, ale také si vychutnat vysoké detaily u obsahu UHD jako nikdy dříve. Při benchmarku celého systému lze snadno naměřit nárůst výkonu o 40 % či více.

Připojení budoucnosti
USB Type-C™ je nový oboustranný konektor vybavený užitečnými funkcemi, jako je podpora USB 3.0 s přenosovou rychlostí 5 Gb/s.

GIGABYTE BRIX™ také obsahuje modul M.2, který nabízí Wi-Fi IEEE 802.11ac a nejnovější Bluetooth 4.2 a poskytuje uživatelům Bluetooth konektivitu s nízkým výkonem pro snadné připojení mobilních zařízení.

Podpora duálního výstupu HDMI 2.0b / DP 1.4b
Tím se odemkne možnost pro uživatele přenášet více streamů videa, stejně jako nativní filmový poměr 21:9 (ve kterém je většina filmů natočena), což divákům nabízí nejlepší vizuální zážitek.

Procesory GIGABYTE Intel 10nm Pentium Silver/ Celeron řady Scenarios podporují až 2 nezávislé displeje prostřednictvím portů HDMI + mini DisplayPort s rozlišením 4K a podporou HDR 10. To umožňuje uživatelům flexibilně konfigurovat libovolné prostředí bez jakýchkoli omezení.

Podpora duálního úložiště
Nová generace BRIXu nepodporuje jen nejnovější SSD pro PCI-e /SATA M.2 (1× 2280), ale lze jej osadit i tradičním 2,5″ HDD/SSD. Umožňuje to uživateli používat smíšené duální úložiště. Pro pro rychlejší spouštění systému a načítání aplikací lze použít SSD pro M.2 a pro všechny druhy mediálního obsahu, souborů a dokumentů velkokapacitní HDD se spoustou diskového prostoru.

Podpora DDR4 2933 MHz
GIGABYTE BRIX je vybavený 128bitovým paměťovým řadičem, který podporuje DDR4 na frekvenci až 2933 MHz. DDR4 je typ synchronní dynamické paměti s náhodným přístupem s dvojnásobnou přenosovou rychlostí a rozhraním s vysokou propustností. Mezi hlavní výhody DDR4 oproti jejímu předchůdci DDR3 patří vyšší hustota modulů a nižší napětí spolu s vyšší přenosovou rychlostí.

Podpora standardu VESA
Díky přiloženému držáku VESA lze BRIX snadno namontovat na zadní stranu monitoru nebo HD televizoru. BRIX tak nabízí jednoduchý a efektivní způsob, jak proměnit jakýkoli displej či televizor s podporou standardu VESA na plnohodnotný počítač.

Přehled systému
Mini PC GIGABYTE BRIX s nejnovějšími 10nm procesory Intel Pentium Silver/ Celeron nabízí řadu užitečných konektorů na I/O panelu. Je vybavený až 4 porty USB 3.1 s jedním nejnovějším USB Type-C, konektory sluchátek a mikrofonu pro HD audio a praktickými obrazovými výstupy HDMI 2.0+ a mDP, které uživateli umožňují připojit jakýkoliv typ monitoru. Gigabitový ethernet urychluje připojení k internetu či intranetu.