MW Computers

Gigabyte AORUS WATERFORCE X 360; GP-AWATERFORCEX360

Kvalitní produkt Gigabyte AORUS WATERFORCE X 360; GP-AWATERFORCEX360 od skvělé značky GIGABYTE jde sehnat tady nyní za skvělou cenu. K sehnání zrovna v akci za 5 730 Kč.
EAN: 4719331552121
Gigabyte AORUS WATERFORCE X 360; GP-AWATERFORCEX360
Ověřit dostupnost
Značka: GIGABYTE
5 730

GIGABYTE AORUS WATERFORCE X 360
Společnost Gigabyte je světově známým tvůrcem počítačů, notebooků, jejich komponent a periferií. Ta vám nyní přináší svůj AIO kapalinový chladič pro procesory s názvem AORUS WATERFORCE X 360. Ten nabízí vysoký chladící výkon, 2x 120 mm AORUS ARGB ventilátor a kulatý LCD na vodním bloku.

  • Léty prověřená kvalita produktů Gigabyte
  • 3x 120 mm ARGB LED ventilátor
  • Kulatý LCD displej na vodním bloku
  • Ovládání pomocí RGB Fusion 2.0

Vodní blok s kulatým LCD
Pomocí softwaru RGB Fusion 2.0 můžete přepínat mezi 4 režimy, včetně režimu AORUS Enthusiast, který umožňuje zobrazení názvu osazeného procesoru a jeho teplotu, režimu Function zobrazujícímu informace o ventilátorech a režimu Custom, umožňujícím použití vlastního videa, obrázku či textu a v neposlední řadě také režim Chibi Time. V těle je navíc port pro microSD karty, který umožňuje rozšíření úložiště pro ještě více vlastních videí a obrázků. Hlavici lze navíc ručně otočit o 330°, takže nemusíte řešit z jaké strany vodní blok na procesor nasadíte.

Unikátní design ventilátorů
Po rozsáhlém testování spojil AORUS 120 mm ventilátory s 360 mm radiátorem pro nejlepší synergii v dodání nejefektivnějšího odvodu tepla s minimální úrovní hluku. Díky svému designu udržují ventilátory hluk na minimu i při nejvyšších rychlostech.

RGB Fusion 2.0
Použití softwaru RGB Fusion 2.0 vám umožní ovládat ARGB LED osvětlení ventilátorů a případně jej i synchronizovat s dalšími komponenty pro jednotný, úchvatný design. Můžete tak vaši sestavu přizpůsobit vašim představám.