MW Computers

Gigabyte AORUS H1; GP-AORUS H1

Velmi oblíbený výrobek Gigabyte AORUS H1; GP-AORUS H1 od značky se zárukou kvality GIGABYTE lze sehnat tady teď právě za báječnou cenu. Právě teď za cenu 1 274 Kč. EAN: 4719331551995
Gigabyte AORUS H1; GP-AORUS H1
Do obchodu »
Značka: GIGABYTE
1 274
Popis produktu

To pravé pro hráče: GIGABYTE AORUS H1
Herní sluchátka s vynikajícím zvukovým přednesem s mikrofonem, která vás dokonale vtáhnou do děje. A to díky virtuálnímu 7.1kanálovému zvuku, se kterým bude každá hra ještě reálnější a zábavnější. Simulace sedmi směrů prostorového zvuku je pro profesionální hráče velmi důležitá a dovoluje jim ve hře určit správnou pozici. Naslouchejte jemnějšímu a přesnějšímu směru zvuku a buďte tím, kdo zabíjí jako první.

  • Dlouhý připojovací kabel (2.2 m)
  • Nízká hmotnost (220 g)
  • Výkonné 50mm měniče
  • 7.1kanálový virtuální zvuk

Unikátní styl
Sluchátka snadno poznáte díky jejich jedinečnému zpracování – modernímu punkovému stylu, který snoubí moderní odolné materiály a neotřelé kvalitní zpracování. Headset je vybavený RGB podsvícením, které nadále podtrhuje jeho nadčasovost a příkladné zpracování.

Zvuk ze všech směrů
Zaposlouchejte se pečlivě do herních zvuků – už víte, kde je váš nepřítel? S tímto headsetem jej odhalíte ještě snadněji díky přehledně podanému virtuálnímu prostorovém audiu, které rozehrává zvukové vlny hned na 7.1 kanálech.

Mikrofon s potlačením hluku prostředí (ENC)
Eliminuje okolní ruch, poskytuje dokonale čistý zvuk. Nechte svůj tým během hraní získat přesnou strategii. Uživatelé mohou rychle přepínat funkci ENC prostřednictvím ovladače zvuku.