MW Computers

Gigabyte AM4 B450M K, AMD B450, 2xDDR4, 1xHDMI, mATX; B450M K

Tento kvalitní produkt Gigabyte AM4 B450M K, AMD B450, 2xDDR4, 1xHDMI, mATX; B450M K značky Gigabyte jednoduše můžete pořídit momentálně za výhodné peníze! Nyní za akční cenu 1 498 Kč.
EAN: 4719331849801
Gigabyte AM4 B450M K
Ověřit dostupnost
Značka: GIGABYTE
1 498

High-End audio kondenzátory
Základní desky GIGABYTE používají špičkové zvukové kondenzátory. Tyto vysoce kvalitní kondenzátory pomáhají poskytovat vysoké rozlišení a vysoce věrný zvuk, aby poskytovaly hráčům nejrealističtější zvukové efekty.

Zvuková ochrana proti hluku
Základní desky GIGABYTE jsou vybaveny ochranou proti šumu, která v podstatě odděluje citlivé analogové audio komponenty desky od potenciálního šumu na úrovni PCB.

Konektor NVMe PCIe Gen 3×4 22110 M.2
Základní desky GIGABYTE se zaměřují na poskytování technologie M.2 nadšencům, kteří chtějí maximalizovat potenciál svého systému.
*Skutečná podpora se může lišit podle CPU.

GbE LAN se správou šířky pásma
GbE LAN obsahuje aplikaci pro správu šířky pásma sítě, která pomáhá zlepšit latenci sítě a udržovat nízké časy pingu, aby byla zajištěna lepší odezva v přeplněných prostředích LAN.

Chytrý ventilátor 5
S Smart Fan 5 mohou uživatelé zajistit, že jejich herní počítač si udrží svůj výkon a přitom zůstane chladný. Smart Fan 5 umožňuje uživatelům zaměnit hlavičky ventilátorů tak, aby odrážely různé teplotní senzory na různých místech základní desky. A nejen to, se Smart Fan 5 bylo představeno dalších 5 hybridních hlaviček ventilátorů, které podporují jak PWM, tak ventilátory v režimu napětí, aby byla základní deska šetrnější k chlazení kapalinou.