MW Computers

Gardena 8738-20 – zahradní pilka 300PP ohnutá ; 8738-20

Unikátní a žádaný výrobek Gardena 8738-20 - zahradní pilka 300PP ohnutá ; 8738-20 pocházející od značky Gardena jednoduše seženete již dnes téměř zdarma. Výhodně za super cenu 731 Kč.
EAN: 4078500873802
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: Gardena
731

Zahradní pilka GARDENA Combisystem 300 PP ohnutá 8738-20 s pilovým listem o délce 315 mm, lze použít flexibilně v závislosti na tom, kde chcete právě řezat: u snadno přístupných větví můžete pilku jednoduše použít jako “normální ” ruční pilu. Pila se dobře drží díky ergonomické rukojeti s pohodlnými, měkkými plastovými díly. Pokud byste chtěli stříhat větve až ve výšce 5 metrů můžete zahradní pilku jednoduše prodloužit pomocí combisystem teleskopické násady. Praktické: jednoduše upevněte pilku k násadě combisystem pomocí šroubu. Bezpečnostní zámek zaručuje, že připojení bude bezpečné. Přesné ozubení s impulzně kalenými špičkami zubů a dvojitý výbrus zaručuje bezpečný střih. Díky speciální povrchové úpravě, je combisystem zahradnická pilka 300 PP ideálně chráněna proti korozi. Stopka na konci rukojeti zabraňuje sklouzávání i při tažných pohybech. Hák na konci pilového listu slouží ke snadnému stahování uřezaných větví. Tuto pilu lze zavěsit za integrované očko a pilový list chránit pomocí krytu. Tím je vždy zajištěno bezpečné skladování. Záruční doba v trvání 25 let.

Flexibilní použití – pro práci ve výšce až 5 metrů

Jeden výrobek – mnohonásobné použití: se zahradnickými pilkami z řady combisystem lze pracovat v bezprostřední blízkosti nebo je pomocí teleskopické násady prodloužit a pracovat s nimi ve výškách.

Stopka proti sklouzávání během tažných pohybů

Stopka proti sklouzávání na konci násada zabraňuje klouzání při tažných pohybech.

Háček na pověšení při skladování

Hák na strhávání uřezaných větví je umístěn v přední části pilového listu a usnadňuje jejich úklid.

Trvanlivé

Pilový list s tvrdým pochromováním zaručuje dlouhou živostnost bez výskytu rzi.

Délka řezného nástroje 315 mm
Výbrus Křížový výbrus